Oyun Oyna

Zorlu bir sniper oyunu sizleri bekliyor. Bölüm sayısı fazla yeterki iyi nişan alın ve hedefleri vurun bir sonraki bölüme geçin.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/5 (11 votes cast)
Eskiler bilir, kaldırım kenarlarında oturup kırık tuğla parçası ile kaldırıma veya bir kağıda çizer oynardık bu üç taş oyunu. Güzel oyundur, hiç bir imkanın olmadığı bir yerde bile oynanabilir. Tabi artık teknoloji var ve bilgisayar ya da cep telefonlarıyla oyun oynamak daha basit bir hal aldı ki bizim oynadığımız bu eski nostaljik oyunu kaç kişi oynar merak ediyorum doğrusu. Ama benimle aynı düşünen bu oyunu unutamayan ya da özleyen bir çok kişi için 3 taş oyunu yayınlıyorum, iyi oyunlar. Oyunu mouse sol tuşla oynayabilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (13 votes cast)
Toplar sepete oyunu, levelli bir oyun olup tahmin ettiğiniz gibi kolaydan zora doğru ilerlemektedir. ilk önce tek topla başlayan seviye, daha sonra çoğalarak devam eder. Topları aynı renk olan sepetlere mouse sol tuşuyla fırlatarak sokmaya çalışın, bütün topları sepetlere soktuktan sonra sağ altta ki "next" butonuyla bir sonra ki seviyeye ulaşın.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (10 votes cast)
Ekrana gelen resimlerin arasında ki farkı buldukça, seviye atlayabildiğiniz bir oyun. Her seviyede ekranınıza gelen resimler gittikçe zorlaşıyor ve sizi epey bir zorlamakta.. Oyunu sadece mouse ile farkların üzerine tıklayarak oynayınız.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/5 (14 votes cast)
İşlettiğimiz Evcil hayvan dükkanında 1 adet sevimli pisicik bulunmaktadır, bize düşen görev bu şirin hayvanı süsleyerek, giydirmek.. Oyunu oynamak çok kolay arkadaşlar, Öncelikle oyunun ekrana gelmesini bekleyiniz ve daha sonrasında açılan ekranda kediyi fare yardımı ile süslemeye başlayınız, hepinize iyi oyunlar..
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (24 votes cast)
Televizyonda yıllardır izlediğimiz Kenan Işık`ın sunuyor olduğu Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmaya istinaden yapılmış olan Kim Milyoner Olmak İster Oyunu ile karşınızdayız.. Lütfen ilk olarak oyunun açılmasını bekleyiniz. Oyun açıldıktan sonra karşınıza gelecek olan pencerede "Devam" butonuna tıklayınız. Karşınıza gelecek olan pencerede 4 işlem yapabilirsiniz.. 1- Oyuna Başla 2- Nasıl Oynanır 3- Bilgiler Siz oyuna başla butonunu kullanarak direk başlayabilirsiniz.. Nasıl Oynanır Toplamda 15 soru bulunmaktadır ve her soru için 30 sn vaktiniz vardır. Sorunun doğru cevabını biliyorsanız üzerine tıklayın ve üstte açılacak olan pencerede "Emin misiniz?" sorusuna evet diyerek cevap veriniz.. Eğer soruyu yanlış cevapladığınızı düşünüyorsanız "hayır" diyerek doğru cevabı işaretleyebilirsiniz. Cevabı bilmiyorsanız üst sağ kısımda bulunan 3 adet...
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (32 votes cast)
Facebookta ve mobil telefonlarda ortalığı kasıp kavuran her gün onlarca istek gönderilen, candy crush oyununun flash oyunu çıktı. Can yok, hak yok, hile yok, level yok. Bu flash oyun ile alıştırma yaparak, diğer candy crush oyununda arkadaşlarınızın önüne geçebilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.4/5 (62 votes cast)
Kafe sahibi olan Penny, seyahate çıkar ve kafesini emaneten Diner'e bırakır. Daha önce hiç tecrübesi olmayan Diner bunu kendisi için bir fırsat bilir, çünkü kafeyi ne kadar iyi işletirse o kadar başarı ve taktir toplayacaktır. 5 Masa bulunan kafeye müşteriler gelir, fare ile müşterilere masaları gösterebilirsiniz, masada daha önce ki müşterinin yediği veya içtiği tabak ile bardak mevcutsa temizlemeden yeni müşteri oturtamazsınız. Müşteri size seslendiğinde en hızlı şekilde sipariş alarak, istediklerini yine en hızlı şekilde servis yapmanız gerekir. Çünkü duvarda asılı olan saat müşteri alabilmeniz için kısa bir süre zaman tanır. Zaman dolduğunda kapılar kapanır ve başka müşteri alamazsınız. Müşteri alamazsanız kazanılmazı gereken...
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (12 votes cast)
Klasik balon patlatma oyunlarından herhangi bir farkı olmayan lüx balon patlatma oyunu , sadece fare ile oynayabileceğiniz zevkli ve keyifli bir oyundur. Havada asılı olan renkli toplara, aşağıda ki top yardımı ile uyumlu renkte ki balonları fırlatarak patlatın. Balonların patlaması için en az 3 aynı renk balonun yanyana gelmesi gerekmektedir. Yanlış balon fırlattığınızda zaman zaman havada ki balonlar daha aşağı gelerek, çoğalır ve sizin daha hızlı ve doğru balonlar fırlatmanız gerekir.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (23 votes cast)