Pinnacle VideoSpin

Pinnacle VideoSpin
Dosya Boyutu
162.32 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
19.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
2

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Pinnacle VideoSpin programı, kullanımı kolay arayüzü ile birlikte video, fotoğraf ve müziklerinizi birleştirme işlemlerini yapabilen yararlı bir programdır. Geniş kapsamlı bir video düzenleme programı arayanlar için Pinnacle VideoSpin iyi bir tercih olacaktır.

Adobe Premier tarzındaki programlar ile aynı olmayan program işini oldukça iyi yaparak, video düzenleme işlemleri yapmak isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu programı kullanarak videolu sunumlar hazırlayabilir ve sunumlarınızın içerisinde fotoğraflar ile birlikte ses efektleri ekleyebilirsiniz. Neredeyse tüm popüler medya dosyası formatlarını destekleyen Pinnacle VideoSpin’i kullanarak etkileyici videolu sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Programın arayüzü oldukça kullanışlı ve sade olduğu için, programın sahip olduğu 3 temel özelliğe arayüz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bu 3 kısım altında, projelerinize eklemek için dosyalar seçebilir, zaman çizelgesi görebilir ve önizleme penceresini görebilirsiniz. zaman çizelgesi üzerinden videonuzun her anını organize ederek istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Videolu sunumlar hazırlamak için bir video düzenleme programı arıyorsanız, Pinnacle VideoSpin’i denemenizi tavsiye ederim.

Desteklenen formatlar:

Video için: WMV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MJPEG and AVI

Ses için: MP3, MPEG-1 Layer 2, Dolby 2CH

Pinnacle VideoSpin, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz