Plane9

Plane9
Dosya Boyutu
21.88 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
10.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
1

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Plane9 programı ile Eşsiz Görüntüler Eşliğinde Müzik Dinleyebilir Keyfinize Bakabilirsiniz.

Plane9 programı bilgisayarlarınızda müzik dinleme deneyiminizi zenginleştirmeyi amaçlayan visualizer programı türünde tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz kaliteli bir görsel eklenti.

Bilgisayarlarımızda müzik dinlerken genel olarak Windows Media Player veya Winamp gibi programları tercih ediyoruz. Bu programların standart özellikleri müzik dinlerken bize yeterli olsa da bu deneyimi küçük eklentilerle geliştirebilmemiz mümkün. Plane9 bu tarz bir Plugin olarak karşımıza çıkıyor.

Plane9 temel olarak ses dalgalarına tepki veren sahneleri bilgisayarınıza taşıyor. Örnek olarak; çalan müziklere uygun olarak farklı renkte ışık yansıtan küpler, dalgalanan DNS görümlü cisimler, neon hatlar Plane9 içerisinde bulabileceğiniz sahneler. Plane9’un kurulumunu yapmanızla birlikte 260’ın üzerinde farklı sahne türüne sahip oluyorsunuz. Dilerseniz bu sahneleri birleştirebiliyor ve size farklı kombinasyonlar sunan sahne serileri oluşturabiliyorsunuz. Yazılım içerisinde sahneler birbirlerine 35 farklı geçiş efektiyle bağlanmakta.

Plane9 Oculus Rift gibi sabal gerçeklik sistemleriyle de kullanılabiliyor. Bunun yanında Plane9’u bir ekran koruyucu olarak da kullanabilirsiniz. Spotify ve iTunes gibi müzik hizmetleriyle de uyumlu olan Plane9’u müzik dinlemeyi seviyorsanız tavsiye ediyoruz.

Plane9, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz