Project My Screen

Project My Screen
Dosya Boyutu
736 KB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
15.03.2015
Dil
İngilizce, Tükçe
İndirilme Sayısı
1

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Bu program ile Windows Phone Telefonunuzun Ekranını Televizyonunuza, Bilgisayarınıza Yansıtın

Project My Screen, Windows Phone 8.1 işletim sistemli telefonunuzun ekranını Windows cihazınıza yansıtmak istediğiniz ihtiyaç duyacağınız ufak bir uygulama.

Büyük ekranlı bir akıllı telefona sahip olsak bile zaman zaman mobil cihazımızda sakladığımız video ve fotoğrafları büyük ekranlı televizyonumuzda veya kişisel bilgisayarımızda görüntüleme ihtiyacı duyabiliyoruz. Bazen en iyi anlarımızı sevdiklerimize daha net gösterebilmek bazen de oyun ve film izlemek gibi kendi kullanımımız için ihtiyaç duyduğumuz yansıtma uygulamaları Windows Phone platformunda eksiklik gösterse de, Microsoft’un Project My Screen yani Ekranımı Yansıt adıyla yayınladığı çok özel bir uygulaması bulunuyor. Yeni bir Windows Phone kullanıcısı olsanız dahi bu uygulama sayesinde zahmetsizce mobil cihazınızdaki görüntüyü diğer cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Project My Screen, her ne kadar Windows Phone’lu cihazlarda ön yüklü gelen bir uygulama olsa da telefonunuzdaki görüntüyü televizyon, ekran veya projektöre yansıtabilmeniz için bir kablosuz ağa ihtiyaç duyuyorsunuz. Hal böyle olunca internet bağlantınızda bir problem oluşması durumunda görüntü kesiliyor ve eğlenceniz yarıda kalıyor. Tam bu noktada Project My Screen uygulaması oldukça işinize yarayacaktır. Telefonunuzdaki görüntüyü bilgisayarınıza yansıtmak için tek yapmanız gereken usb kablosunu kullanarak telefonunuzu görüntü aktarmak istediğiniz cihaza bağlamak ve bilgisayarınızdan Ekranımı Yansıt uygulamasını açmak.

Project My Screen, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz