Radio Master
Radio Master

Radio Master

Radio Master programı, dünyanın her yerinden radyo istasyonlarını dinlemek ve beğendiğiniz şarkıları kaydedebilmek için kullanabileceğiniz...

Radio Master programı, dünyanın her yerinden radyo istasyonlarını dinlemek ve beğendiğiniz şarkıları kaydedebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Kolay kullanılır arayüzü ve ücretsiz olması ile web servislerine olan mahkumiyetten sizi kurtaran programı Windows 7’de kullanacak olanların yönetici yetkileri ile açmaları gerekmektedir.

Müzik türlerinden ülkelere kadar çeşitli arama seçenekleri olan uygulamada, şarkıları kaydetmek için tek yapmanız gereken kayıt butonuna basmak ve şarkı bittiğinde durdurma butonuna basmak. Şarkılar ayarlar kısmından belirlediğiniz klasörlerde kayıt edileceklerdir.

Radyo kanalı dinlemenin yanında, ses dengesi, kayıt klasörünü görüntüleme, bazı TV kanallarını ve webcamleri açma, favori listeleri belirleme, skin değiştirme gibi farklı işe yarar özellikler de Radio Master ile birlikte geliyor.

Eğer kayıtlar sona erdikten sonra bilgisayarınızın otomatik olarak kapatılmasını istiyorsanız, bunu da program aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Dileyen kullanıcılar proxyler belirleyebilir, otomatik dosya adı verme kriterleri koyabilir ya da codec seçimi de yapabilirler. Sistem kaynaklarını da verimli olarak tüketen programı tüm müzik tutkunlarına önerebilirim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *