Sabit Disk Gizleme

Sabit Disk Gizleme
Kategori
Blog
Alt kategori
Program Kurulumları
Güncellenme
06.06.2014
Görüntülenme
1.383

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Sabit disk nasıl gizlenir?

Kardeşiniz, babanız, iş arkadaşınız veya bir başkası bilgisayarınızı kullanıyor ve siz özel dosyalarınız olduğundan tedirgin oluyorsunuz.

Öyleyse bu program ile sizi biraz rahatlatalım.

Programımız NoDrives Manager, amacı az önce de bahsettiğim gibi başkalarının erişmesini istemediğiniz sürücüleri gizlemenize olanak tanımaktadır. Programın kullanımı da oldukça basit, arayüzü gayet sade ve boyutuda küçük olduğundan kolay ve hızlı şekilde kullanmanız mümkün.

No Drives İndir

Öncelikle üst kısımda ki link’e tıklayarak programın olduğu sayfaya gidiniz, ve sağ tarafta mevcut olan “programı indir” butonuna basınız.

Program bilgisayarınıza indikten sonra inen ikon’a iki kez tıklayınız, kurulum aşaması başlayacaktır “next” diyerek geçelim, geçtikten sonra “I Agree” butonuna basalım, programın nereye kurulmasını seçmek isterseniz, seçebilirsiniz default ayarlarla kurulmasını istiyorsanız “next” diyebilirsiniz.

En son Install deyin ve bekleyin. Son olarak “Finish” butonuna tıklayarak sonlandırabilirsiniz.

Kurulum bittikten sonra program açılacaktır. Hangi sürücümüzü gizlemek istiyorsak o harf’i seçmeliyiz. İşaretlememiz bittikten sonra save changes yaparak kayıt edebiliriz.

Set/change password kısmından işlemlerimize şifre koyabilir, böylece de bizden başka birinin gizlemeyi kaldırmasını engelleyebiliriz.

No Drives İndir

Sabit Disk Gizleme, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz