Sektörel

İşletmecisi olduğunuz iş yerinde çalışan personellerinize verdiğiniz avans ya da maaşları takip altında tutabilmeniz için yardımınıza koşan bir yazılım olan personel avans maaş takip programı yaratıcısı olan Atalay Yazılım tarafından sizler için ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Programın kullanım kılavuzu kendi içerisinde yer almaktadır. Program kurulduğunda ilk giriş şifresi "admin" olup, kendinize has bir şifre ile değiştirmeniz gerekmektedir. 604KB gibi küçük bir boyuta sahip olan atalay yazılım personel maaş takip programı ayrıca hiç kasmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz basit bir arayüze sahiptir.
Turquaz açık kaynak kodlu, ücretsiz bir muhasebe programı olup piyasada mevcut olup, sınırlı kullanım sunan programlar sebebiyle geliştirilmiştir. İlk olarak 2003 yılının haziran ayında geliştirilmeye başlanan program kullanıcılarının istek ve talepleri ile beraber hızlı bir şekilde güncellenerek günümüze kadar gelmiştir. Eta, Logo Gold veya benzer ticari paket programları kullanıyorsanız ihtiyaç duyduğunuz özellikleri bu programda bulabilirsiniz. Turquaz muhasebe programı bunun yanı sıra kolay kullanıma sahip bir yazılımdır. Piyasada mevcut olan diğer muhasebe yazılımlarına göre daha özgür ve açık kaynaklı olan yazılımı geliştiricilerin isimlerini koruduğunuz sürece dilediğiniz gibi kullanabilir, üzerinde oynayabilir ve dağıtabilirsiniz. Program üzerinde dilediğiniz raporları hazırlayabilir ve bu hazırladığınız raporları excel, pdf, csv, html...
Terkon tarafından ilk defa 2004 yılında küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanabilmesi için hazırlanmış olan Veresiye programı, günümüze kadar güncellenerek kullanıcılarının hizmetine devam etmiştir. Her geçen gün geliştirilen program, kullanışlı arayüzü, kolay kullanımı ve özellikleriyle ücretsiz ve Türkçe olarak dağıtılmaktadır. Bir işletmeniz varsa ve müşterilerinizin verecekleri hesapları tutmayı kolaylaştırmak istiyorsanız bu program tam size göre. Tüm müşterilerinize özel cari kartı oluşturarak, detaylı bir şekilde ne sattığınızı, fiyatını, tarih ve saat bilgileri ile ekleyebilir. İstediğiniz zaman aldığınız ücreti düşebilir ve yazdırabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz program sayesinde carilerinizin hesap özetini e-posta ile de gönderebiliyorsunuz. Programı indirip, bilgisayarınıza kurduktan sonra açtığınızda varsayılan şifre exa'dır. Siz giriş yaptıktan sonra...
Müşterilerinizin telefon numarası, e-posta adresi, web sitesi gibi bilgileri yanı sıra not düşebileceğiniz basit, ücretsiz ve kullanışlı bir telefon rehberi programı arıyorsanız keskin yazılım tarafından geliştirilen telefon rehberi uygulamasını kullanabilirsiniz.
Programı kurduğunuzda sizden istenen şifre "1" dir. Daha sonrasında değiştirerek istediğiniz bir şifreyi atayabilirsiniz. 1. Program Server/Client sisteminde uyumlu olarak çalışacak şekilde hazırlanmıştır. 2. Veritabanı hazırlanışında Firebird SQL Server tercih edilmiştir. 3. Doktorlar, hastalarını program sayesinde bilgisayar ortamında rahatlıkla takip edebilir. Tedavi ve benzeri konular hakkında bilgi, şikayet ya da benzer durumları kayıt altına alabilir. 4. Hasta ilk olarak geliyorsa bir sefere mahsus hasta kayıt kartı açılır ve hastaya bir kod numarası atanır. Bir sonra ki işlemler tamamen bu numara üzerinden yapılır. 5. Hastalara randevu açılarak takibi yapılabilir. 6. Birden fazla doktor için kullanılabilir. 7. Yetkilendirme özelliği sayesinde sınırsız kullanıcı açılabilir. 8. Raporlama yapılarak çıktı alınabilir. 9. Yedek alınabilir...
Site, apartman ve iş merkezi yönetimi için kira ve aidat takip programı Kira, aidat, gider, personel ve ekipmanların takibinin yapılabileceği bir program ihtiyacı duyuyorsanız bu yazılım sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Yazılımın içerisinde yer alan modüller: - Mülk yönetimi - Kiracı yönetimi - Sözleşme yönetimi - Tahakkuk yönetimi - Tahsilat yönetimi - Personel yönetimi - Bakım onarım yönetimi - Genel raporlar - Kullanıcı yetkilendirme Yazılım Site, apartman, iş merkezi, rezidans ve alışveriş merkezleri için geliştirilmiştir.
Özel ya da resmi kurum, dernek, vakıf ya da benzeri tüm kuruluşların gelen giden evrakların takibini kolayca yapabileceği bir yazılımdır. Demirsoft yazılım tarafından geliştirilmiş olup, profesyonel şekilde hazırlanan bu program deneme sürümdür. Yapımcı programı kullanıp herhangi bir sorunla karşılaşan kullanıcı ve müşterilerine 7/24 destek sağlamaktadır. Gelen Giden Evrak Takibi Programının Özellikleri Şifre ile giriş Sınırsız kullanıcı oluşturma Yetkilendirme özelliği Girilen evraklara sıra numarası atama Personelleri yetkiye göre hiyerarşik düzende sıralama Barkod etiket çıktısı Kritik evraklarda tarih hatırlatma Evrak türünü ve cinsini kategorilendirme ve daha bir çok profesyonel özellik.
Microsoft'un ürettiği office programı olan word belgelerini online olarak düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. Office word içerisindeki neredeyse tüm araçlara word online programında da sahip olabilirsiniz. Word online windows ve mac sistemlerde sorunsuz şekilde çalışabilmekte ve office sürümünün ücretsiz versiyonu diyebiliriz. Word online ile iş arkadaşalarınızla belgelerinizi paylaşabilir yada düzenleyebilirsiniz. Belgeleriniz üzerinde çalışırken yaptığınız her işlem OneDrive hesabınıza kaydedilir. Böylelikle internet bağlantısı bulunan her cihaz üzerinden Word belgelerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.