Social Webcam

Social Webcam
Dosya Boyutu
3.41 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
07.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
16

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Social Webcam Programını Kullanarak Web Kameranızdaki Görüntüleri Resim Dosyası Olarak Bilgisayarınıza Kaydedebilirsiniz

Social Webcam programı, kullanıcıların web kameraları yardımıyla fotoğraf çekebilecekleri ve çekmiş oldukları fotoğraflara farklı efektler ekleyebilecekleri ve anlık olarak web üzerine resimleri yükleyebilecekleri kullanıcı dostu harika bir programdır.

Çekmiş olduğunuz fotoğraflara program yardımıyla ekleyeceğiniz efektler sayesinde fotoğraflarınızı çok daha profesyonel ve kalitelibir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Yumuşatma, grileştirme, keskinleştirme, atomizasyon, resimleştirme ve daha birçok efekti içerisinde barındıran program oldukça kullanışlıdır.

Programın adının içerisinde sosyal ifadesinin geçmesinin tek nedeniyse, Social Webcam ile çekilerek efekt eklenen resimlerinizin doğrudan üretici web sitesi üzerinde de paylaşılabilmesidir.

Web kameranız yardımıyla kolayca fotoğraf çekmek ve anlık olarak çekmiş olduğunuz fotoğrafları farklı efektlerle zenginleştirmek için ücretsiz bir program olan Social Webcam’i deneyebilirsiniz.

Not: Social Webcam ile çekeceğiniz fotoğraflar, doğrudan geliştirici sitesi üzerinde de paylaşılmaktadır. Bu nedenle web kameranız yardımıyla fotoğraf çekerken dikkatli olunuz.

Social Webcam, 4.0 out of 5 based on 4 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz