Sonic Visualiser

Sonic Visualiser
Dosya Boyutu
20.5 MB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
27.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Sonic Visualiser programı sadece müzik dinleyenler değil dinlediği müzikleri incelemek ve çalışmak isteyenler için hazırlanmış olan ücretsiz bir uygulama. Temel olarak ses dosyalarının içeriklerini incelemenize yardımcı olan uygulama oldukça da kullanışlı bir yapıya sahip.

Ses dosyalarını keşfederken oldukça eğlenceli ve sizi bilgilendirici bir arayüz sunan Sonic Visualiser programı sayesinde bulduğunuz şeyleri ne olduğuna dair küçük notlar da düşebiliyor ve incelemenizi daha kolay hale getirebiliyorsunuz. Ayrıca notaları direkt olarak otomatik bir şekilde Vamp analiz eklenti formatı sayesinde işaretleyebiliyor.

Profesyonel olarak müzik yapanlar, arşivciler, sinyal işleme araştırmacıları ve ses dosyalarına merakı olanların seveceğine inandığım uygulama her ne kadar başlangıçta biraz karmaşık görünebilse de konu hakkında hali hazırda deneyimi olanlar alışmakta zorluk çekmeyeceklerdir. Desteklenen dosya formatları arasında Wav, Ogg ve Mp3 formatları yer almaktadır.

Ayrıca program ile açtığınız müzikleri normal hızının yüzde 10’una kadar yavaşlatabilir, böylece bir yandan duyarak bir yandan da grafikte detaylı analizler gerçekleştirebilirsiniz.

Sonic Visualiser, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz