Sound Normalizer

Sound Normalizer
Dosya Boyutu
8.07 MB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
27.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Sound Normalizer programı, ses dosyaları üzerinde değişilik ve eklemeler yapmanıza imkan sağlayan ve dosyaların ses ayarlarını normale çevirebileceğiniz etkili ve başarılı bir uygulamadır.

Kullanımı rahat ve kolay olan programın arayüzü sade ve şık. Değişiklik yapmak istediğiniz ses dosyalarını program içerisinden seçerek işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca aynı anda birden fazla şarkı üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

Şarkıların kodlama metodunu, boyutunu, bit oranını vb. gibi bilgileri program ekranında görebilirsiniz. Bu değerlere göre şarkıları test ederek şarkı için tavsiye edilen maksimum ses seviyesini bulabiliyorsunuz. Sağ ve sol ses kanalları için farklı ayarlamalar yapabilmek de mümkün. İstediğiniz değişimleri gerçekleştirdikten sonra ortaya çıkan yeni ses dosyasını farklı bir isimde kaydedebilir ve keyifle dinleyebilirsiniz.

Program birden fazla tema ve dil seçeneği birlikte gelirken, tepki süresi olduköa iyi. Gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri oldukça hızlı tamamlayan programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir. 30 günlük deneme süresi boyunca ücretsiz olarak kullanarak beğenmeniz halinde satın alıp kullanmaya devam edebileceğiniz programı müziğe ilgi duyuyorsanız ve daha kaliteli müzikler dinlemek istiyorsanız denemenizi tavsiye ederim.

Sound Normalizer, 3.7 out of 5 based on 3 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz