SteelSoft Internet Radio

SteelSoft Internet Radio
Dosya Boyutu
6.88 MB
Kategori
Tv - Radyo
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
24.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

SteelSoft Internet Radio programı, kullanıcıların çevrimiçi olarak internet üzerinde yayın yapan binlerce radyo istasyonunu dinlemesine olanak sağlayan ücretsiz bir radyo programıdır.

Hip hop, jazz, rock, klasik ve daha birçok farklı müzik türünde listelenmiş olan binlerce çevrimiçi radyo istasyonuna kolayca ulaşabileceğiniz ve kendi seçeceğiniz türde müzikleri dinleme şansı bulacağını program oldukça kullanışlıdır.

Sadece türlere göre radyo istasyonlarını ayırmanın dışında, farklı ülkelere göre de dinlemek istediğiniz radyo istasyonlarını filtreleyen program, bu özelliği sayesinde, diğer rakiplerine göre öne çıkmaktadır.

Aynı zamanda oldukça sade ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, bu sayede her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Sistem kaynaklarını da neredeyse hiç kullanmıyor diyebileceğimiz kadar az kullanan SteelSoft Internet Radio, bu sayede bilgisayırınız üzerinde herhangi bir takılma, donma ve kitlenmeye neden olmaz.

Her ne kadar gelişmiş özelliklere sahip olmasa da kullanıcılara sunmuş olduğu basit kullanım sayesinde oldukça iyi bir internet radyosu alternatifi olan SteelSoft Internet Radio’yu tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.

SteelSoft Internet Radio, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz