SteelSoft TV

SteelSoft TV
Dosya Boyutu
2.48 MB
Kategori
Tv - Radyo
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
21.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
1

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

SteelSoft TV programı, dünya üzerindeki birçok televizyon kanalını bilgisayar ortamı üzerinde çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Oldukça sade ve basit kullanımlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programı her seviyeden bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir ve programın kendilerine sağladığı ekstra özelliklere arayüz üzerinden kolayca ulaşabilir.

Ekranın sağ tarafında yer alan liste aracılığıyla farklı ülkelere ve kategorilere ait televizyon kanallarını seçerek, hızlı ve kolay bir şekilde izlemeye başlayabilirsiniz.

Buna ek olarak program içerisinde yer alan arama fonksiyonu yardımıyla istediğiniz televizyon kanallarını arayabilir, sürekli olarak izlediğiniz ve elinizin altında olmasını istediğiniz kanalları favori listenize ekleyebilir ve son izlemiş olduğunuz televizyon kanallarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca televizyon yayınını istediğiniz zaman durdurabilir, normal görünümden tam ekran görünüme geçiş yapabilir, ses ayarlarını değiştirebilir veya programın sessiz bir şekilde sistem tepsisi üzerinde çalışır halde beklemesini sağlayabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını orta düzeyde kullanan programla ilgili yaptığım testler sırasında herhangi bir donma, çökme veya hatayla karşılaşmadım ama gelin görün ki SteelSoft TV üzerinde yer alan birçok televizyon kanalının çalışmadığı da bir gerçek.

Her şeye rağmen SteelSoft TV, çevrimiçi olarak televizyon kanallarını izleyebileceğiniz oldukça basit ve kullanışlı bir program. Bu nedenle tüm kullanıcılarımıza programı tavsiye ederim.

SteelSoft TV, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz