Subtitle Dawn

Subtitle Dawn
Dosya Boyutu
2.33 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
16.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Subtitle Dawn programı, kullanıcıların bilgisayarları üzerine indirdikleri filmler ve diziler için uygun altyazıları otomatik olarak bulabilecekleri ve indirebilecekleri ücretsiz bir altyazı indirme programdır.

Oldukça sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüze sahip olan program yardımıyla altyazı aramak ve indirmek oldukça kolaydır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği program oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Tek yapmanız gereken programın sizin için indirmesini istediğiniz altyazı dilini belirledikten sonra izlemek istediğiniz filmi veya diziyi program içerisine sürükle bırak yöntemi veya program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla atmak ve ardından “download subtitle” butonu yardımıyla ihtiyacınız olan altyazıyı indirmektir. İndirmiş olduğunuz altyazılar doğrudan masaüstüne kaydedilecektir.

Çoklu altyazı indirme desteğine de sahip olan program yardımıyla bir klasör içerisinde yer alan dizilerin veya filmlerin tamamının altyazısını kolaylıkla indirme şansına da sahipsiniz.

Testlerim sırasında oldukça başarılı sonuçlar veren Subtitle Dawn ile izlemekte olduğum birçok diziye ait Türkçe altyazıları sorunsuz bir şekilde indirdiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Bu nedenle Subtitle Dawn’ı tüm kullanıcılarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Not: Kurulum sırasında kullanıcılara üçüncü parti yazılımlarla ilgili kurulum teklifleri sunulmaktadır. Bu nedenle programı bilgisayarınıza kurarken, karşınıza gelen kurulum adımlarına dikkat ediniz.

Subtitle Dawn, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz