The GodFather

The GodFather
Dosya Boyutu
6.1 MB
Kategori
Ses Düzenleme Araçları
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
27.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
1

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Bilgisayarınızda bulunan müziklerin yönetimi özellikle yüzlerce albüm ve binlerce şarkı ile uğraşıyorsanız zaman içerisinde içinden çıkılmaz bir hal alabiliyor. The GodFather programı bu karmaşıklığa çözüm olarak hazırlanmış ve elinizdeki ses dosyalarının adlarını değiştirmenizi, etiketlerini düzenlemenizi ve diğer bilgilerini ayarlamanızı sağlıyor.

Her ne kadar arayüz anlamında çok iyi bir görsellik sunmasa da pratik olmak üzerine kurulu bir sistemi var ve her şeyi ana ekranından ayarlayarak çözüme ulaştırabiliyorsunuz. Tabii ki her şeyin tek bir ekranda olması ilk bakışta kafanızı karıştırabilir ancak zaman içerisinde hepsine hakim olabiliyorsunuz.

ID3v1, ID3v, Ogg Vorbis yorumları, online kapak fotoğrafları gibi pek çok konuda destek sunan The GodFather, aynı zamanda birbirinin aynızı olan müzik dosyalarını hızlıca temizlemenize de imkan tanıyor. MP3, OGG, MPC gibi müzik dosya formatlarını çok hızlı ve toplu bir şekilde WAV dosyalarına da dönüştürebilmesi sayesinde bir nevi dönüştürücü işlevi de üstlenen programı seveceğinize eminim.

The GodFather, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz