TV

TV
Dosya Boyutu
528 KB
Kategori
Tv - Radyo
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
21.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
35

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (4 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

TV programı bilgisayarınızda TV kartına ihtiyaç duymadan yerli ve yabancı birçok televizyon kanalını izleyebileceğiniz ücretsiz televizyon programıdır.

TV programı üzerinde yerli,yabancı 1700’den fazla kanala, uydu kanallarına ve 1000’den fazla radyo istasyonuna ulaşabiliyorsunuz. Program size masaüstünüzde klasik televizyon programlarının aksine dünyayı getiriyor. Program ile spor, sinema, haber, alışveriş ve daha birçok kategoride televizyon kanalını izleyebilirsiniz. TürkiyePortekiz, Almanya, İspanya, Arabistan, İtalya ve daha birçok televiyon kanallarını izleyebileceğiniz ülkerlerden birkaç tanesi.Televizyon kanalı arama şeçeneği ile ülke ve şehir bilgilerini girerek program sayesinde yerel kanallara ulaşabilirsiniz.Programın küçük boyutu ve basit kullanımı ile işlemlerinizi kolayca halledecek protokollere takılmadan televizyon izlemenin keyfini çıkaracaksınız.

Programın son sürümü ile birlikte arayüzü daha modern ve kullanışlı hale getirildi. Ayrıca önceden ücretli olan radyo kanallarına artık ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Radyo kanalları dışında sıkıldığınızda eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyunlarda program içerisine eklenmiştir. Anasayfa üzerinde gösterilen reklamlar kaldırılarak kullanıcıların daha rahat bir şekilde televizyon izlemesi sağlandı.

Sosyal medya entegrasyonları da geliştirilen uygulama canlı televizyon izlemek isteyenlerin tercih edebileceği en iyi programlardan bir tanesidir.

Programa Genel Bakış

  • Windows Media ve Flash Video programları ile ses ve görüntü desteği
  • 7 gün 24 saat kesintisiz bağlantı özelliği
  • Kesintisiz yayın akışı için özel bağlantı teknikleri

Program Hakkında Bazı Küçük Notlar

  • Program herhangi bir casus yazılım içermemektedir,kurulumu test edilip denenmiştir.
  • Program içerisinde 150’den fazla Türkçe kanal yayını bulunmaktadır.
TV, 4.0 out of 5 based on 4 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz