VDownloader

VDownloader
Dosya Boyutu
19.57 MB
Kategori
İndirme Yöneticileri
Platform
Win7/Vista/WinXP
Alt kategori
Internet
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
06.03.2015
Dil
Türkçe
İndirilme Sayısı
128

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (42 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

VDownloader Kullanışlı Özellikleri ve Hızıyla Dikkat Çekiyor

Video paylaşım sitelerinden bilgisayarınıza video indirmek için kullanabileceğiniz, video bilgilerine kolayca ulaşmanıza yardımcı olan ücretsiz bir video indirme aracı olan VDownloader dilerseniz indirdiğiniz videolar için format dönüştürme işlemi de yapabiliyor.

İçerisindeki FLV oynatıcı ile indirdiğiniz flash video dosyalarını (*.flv) yine VDownloader üzerinden oynatabileceğiniz gibi programın sahip olduğu sekmeli ve basit arayüz ile tarayıcı sekmesini açabilir ve yine program üzerinden video sitelerinde veya dilediğiniz başka sitelerde web keyfini sürmeye devam edebilirsiniz. Programla iPod/iPhone, PSP, Nokia gibi mobil cihazlara uygun formatlarda çıktı alabilirsiniz.

İnternet üzerinden video indirme konusunda gerekli temel seçenekleri bulabileceğiniz gibi size proxy desteği gibi birçok yardımcı özellikler de barındıran program video izleme ve video arşivleme tutkunları için mükemmel bir araç diyebiliriz.

VDownloader ile video dosyalarını kaydedebileceğiniz formatlar; AVI, MKV, MP4, MPG, 3GP, VCD, SVCD, DVD, FLV, MP3 (sadece ses)

VDownloader, 4.0 out of 5 based on 42 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz