Video Cutter Expert

Video Cutter Expert
Dosya Boyutu
15.08 MB
Kategori
Video Düzenleme
Platform
Windows
Alt kategori
Yok
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
20.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
6

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Video Cutter Expert programı, bilgisayarınızda kolayca video dosyalarınızdan istediğiniz bölümleri çıkartabileceğiniz uygulamalardan birisi ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de hızlı yapısı ile video ve filmlerinizin istemediğiniz yerlerini hemen video dosyasından çıkartabilirsiniz.

Videonuzda kesme işlemlerini yaparken gireceğiniz parametreler ile filmin başlangıç ve bitiş noktalarını belirleyebilir, çıktı dosyanın hangi formatta ve kalitede olacağını da belirleyebilirsiniz. Program sürükle bırak desteğine sahip olduğu için video dosyalarını eklemek ve düzenlemeye başlamak da oldukça kolay. Zira tek yapmanız gereken klasördeki video dosyasını almak ve sürükleyerek programın penceresine bırakmak.

Programın içerisine aldığınız video dosyasının hangi aralıklarla bölümleneceğini de baştan seçebiliyor ve böylece istediğiniz gibi ince aralıklarla kesme yapabiliyorsunuz. Yahut direkt olarak farenizi kullanarak hangi bölümün çıkarılması gerektiğini de seçebilirsiniz.

Programı bilinen tüm popüler video formatlarını destekliyor ve hem açabiliyor hem de o formatlarda kayıt yapabiliyor. Eğer çok karmaşık video düzenleme işlemlerine ihtiyacınız yoksa ancak basit kesme ve kırpma işlemleri istiyorsanız programa göz atmayı unutmayın.

Video Cutter Expert, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz