Dönüştürücüler

JPG Dosyalarını PDF formatına dönüştürme programı Resim dosyalarınızı PDF yapmak için indirip kurabileceğiniz kullanışlı ve ücretsiz bir programdır. Sürükleyip bırakarak kolayca PDF yapabileceğiniz bu yazılım ile toplu dönüştürme yapabileceğiniz gibi tek sayfaya 4 adet resim ekleyebilirsiniz. Program sayesinde PDF formatına sahip e-kitap yapabilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
TagScanner programı, MP3, OGG, MP4, M4A ve diğer dosya formatlarının etiket bilgilerine göre yeniden adlandırmanıza olanak tanıyan ücretsiz ve başarılı bir yazılımdır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde programı hiç zorlanmadan kolayca kullanabilirsiniz. Dosyaları TagScanner'a aktarırken dosya tarayıcısını kullanabileceğiniz gibi isterseniz sürükle bırak yöntemini de kullanabilirsiniz. Program ile tüm ses dosyalarınızı etiket bilgilerine göre sıralayabileceğiniz gibi isterseniz etiket bilgilerini istediğiniz gibi kolayca değiştirme şansına da sahp olacaksınız. TagScanner aynı zamanda Türkçe dil desteğine de sahip olduğu için yapmak istediğiniz işlemleri anlayarak, daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Zeeb yazılımı, film dosyalarınızın ve DVD klasörlerinizin adını değiştirebileceğiniz, posterler indirebileceğiniz ve IMDB için kısayol bağlantıları oluşturabileceğiniz kullanışlı bir Adobe Air uygulamasıdır. Mevcut olduğu durumlarda NFO dosyalarının kullanılmasına olanak tanır. Programın Özellikleri: IMDB bilgilerini kullanarak film dosyalarınızın ve DVD klasörlerinizin adını değiştirin. Themoviedb.org aracılığıyla film posterleri indirin. IMDB'ye kolayca erişebilmek için .url dosyaları oluşturur. Özelleştirilmiş dosya adlandırma biçimi Yeni değiştirilen adları geri alma özelliği Orjinal dosya isimleriyle giriş yapma Ayarlarınızı hatırlar
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
TAMS MP3 ID Tag programının Güncelleyicisi ile bilgisayarınızda bulunan MP3 dosyalarının özelliklerini taşıyan ID tag olarak belitilen bilgileri değiştirebilir ve MP3 dosyalarınız hakkıda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. TAMS Yazılım Dijital Medya ve Dijital Medya Hakları konusuda da çözümler sunmaktadır. TAMS MP3 ID Tag Guncelleyicisi Dijital Medya ile ilgili tamamen ücretsiz bir araçtır. Yazılımı ücretsiz olarak istediğiniz kadar kullanabilir veya dağıtabilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Medya oynatıcınızda çalan şarkının sözlerini otomatik olarak bularak saniyeler içinde sizlere getiren EvilLyrics ücretsiz, kurulumu basit ve küçük bir program. Şarkılara eşlik etmeyi seven kullanıcılar için şarkı sözlerini direk kendi penceresinde gözler önüne getiren EvilLyrics aynı zamanda karaoke bilgisi bulduğu şarkılarda anlık şarkı sözlerini işaretleyerek sizlere müthiş bir kolaylık sağlıyor. İsterseniz gerekli ayarları yaptıktan sonra şarkınızı söylerken kayıtta edebildiğini bu boyundan büyük yazılım birden fazla web veritabanında arama yapabiliyor.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
MetatOGGer programı, MP3 ve OGG dosyalarınızı düzenlemek, yeniden adlandırmak ve etiketlendirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulamadır. Sizlerde hazır paletler sayesinde bilgisayarınızda bulunan müzik dosyalarını yeniden adlandırıp, kolayca etiketleyebilirsiniz. Böylelikle sabit diskinizde bulunan tüm müzik arşivinizi daha düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik programın şık ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde yapacağınız işlemleri bu  konuda herhangi bir bilginiz olmasada kolayca yapabilirsiniz. MetatOGGer diğer benzer programlara göre daha hızlı işlem yapmanızı sağladığı gibi, içerisinde bulunan bir çok hazır palet sayesinde aynı zamanda işlemlerinizi de kolaylaştırır. Müzik arşivi olan her kullanıcının sahip olduğu arşivi düzenlemek için mutlaka denemesi gereken bir program olduğunu düşünüyorum.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.0/5 (2 votes cast)
Moo0 Mp3InfoEditor programı ile MP3 formatında ses dosyaları üzerinde ID3 bilgilerini kolayca düzenleyebilirsiniz. Her seviyede bilgisayar kullanıcısının rahatça kullanabileceği program sayesinde MP3 dosyalarınıza ait bilgileri rahatça değiştirebileceksiniz. Uygulamanın ara yüzü oldukça sade ve basittir. Sürükle bırak yöntemiyle MP3 dosyalarınızı programın içerisine atarak gerekli düzenleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Toplu işlem desteklenmemektedir. Sanatçı, şarkı adı, albüm, yıl, parça numarası, tür gibi tüm ID3 etiketlerini düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda metin kodlama ile ilgili ayarları yapılandırabilirsiniz. Basit bir ID3 etiket düzenleme yazılımına ihtiyacınız varsa Moo0 Mp3InfoEditor programını tercih edebilirsiniz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
SubiT programı ile takip ettiğiniz dizilerin veya izleyeceğiniz filmlerin altyazılarını kolay bir şekilde arayarak, bulduğunuz sonuçlar arasından istediğiniz altyazıları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Programda şu an için Türkçe altyazı arama seçeneğinin olmaması büyük bir eksiklik olmasına rağmen yine de İngilizce altyazı arayanların özellikle işine yarayacağını söyleyebiliriz.
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Musicnizer programı, müzik koleksiyonunuzu yönetir ve sizin için bir müzik kataloğu oluşturur. Koleksiyonunuzda çeşitli ve çok sayıda albüm mevcutsa bunları yönetmek zor olabilir. İhtiyacınız olan tüpte müziği bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu program işte bu noktada size yardımcı olmak ve kolaksiyonunuzun yönetimin eline almak için tasarlandı. Artık müzik listenize ulaşmak son derece kolay olacak. Bu müzik yöneticisi, ses koleksiyonunuz hakkında ihtiyacınız olan bilgiyi sizin için bulup çıkarır. Yapmanız gereken, müzik albümlerini ve çevrim içi nüzik veritabanından otomatik olarak indirilen sanatçılar hakkındaki bilgiyi programa eklemek. Musicnizer programının en önemli özelliklerinden biri de Dune medya oynatıcılar için resimli müzik kataloğu oluşturması. Programın Başlıca özellikleri: Resimli müzik koleksiyon kataloğu oluşturmak, Albümler...
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Subtitle Mechanic programı, adında da anlayabileceğiniz gibi bir mekanik altyazı senkronizasyon dönüştürücü basit bir programdır. At çalıştır özelliğe sahip 35kb'lık bir dosyadan ibaret olan program, SUB, SRT ve TXT formatlı metinleri okayabilmekte. SUB veya SRT uzantılı altyazı için özel olarak hazırlanmış dosyalarda başlama ve bitiş zamanını tek seferde ayarlayabilmek, senkronizasyonu tututurmak için tek bir tuşla tüm diyalogların sürelerini ve hızlarını değiştirebilemenize olanak vermektedir. Program tek bir ekrandan oluşmakta ve yaptığınız değişikleri mevcut olan dosya üzerinde dedğilde yeni bir dosya adı altında kaydetmektedir. Bu sayede orjinal dosya korunmaktadır. Load: Altyazı dosyasını yüklemeniz için size gezgin ekranını açar. Reload: Orjinal altyazıya geri döndürür. Orjinal dosyayı...
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)