Video Watermark Pro

Video Watermark Pro
Dosya Boyutu
15.76 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
09.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
6

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Video Watermark Pro programı, kullanıcıların kendi çekmiş oldukları videoların başkaları tarafından kullanılmasını engellemek için videoları üzerine metin formatında, resim formatında veya farklı şekiller kullanarak filigranlar ekleyebilecekleri profesyonel bir video işleme programıdır.

Oldukça sade, basit ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır. Öncelikle sürükle bırak yöntemi veya dosya yöneticisi yardımıyla filigran eklemek istediğiniz video dosyasını programın içerisine atıyoruz. Sonrasında programın ana penceresinin sağ alt bölümünde bulunan metin, resim veya şekil filigran ekleme seçeneklerinden istediğimizi seçiyor gerekli ayarları yapıyor ve ekleme işlemini tamamlıyoruz.

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra programın ana penceresi üzerinde yer alan medya oynatıcı yardımıyla hazırlamış olduğumuz filigranın nasıl göründüğünü önizleme yapabiliyor ve eğer bir sorun yoksa videoyu işlemeye başlayarak, filigran ekleme işlemini tamamlıyoruz.

AVI, MP4, WMV, MPG, ASF ve FLV gibi birçok popüler video formatını destekleyen program, bu yönüyle birçok rakibinin önüne geçmektedir ve kullanıcılara geniş bir format desteği sunmaktadır.

Her tür filigran ekleme işlemi için kullanıcılara çok çeşitli seçenekler sunan Video Watermark Pro, videoları üzerine filigran eklemek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yazılımlardan bir tanesidir.

Video Watermark Pro, 5.0 out of 5 based on 3 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz