VideoStudio Pro

VideoStudio Pro
Dosya Boyutu
820 MB
Kategori
Genel
Platform
Windows
Alt kategori
Video Düzenleme
Lisans
Deneme Sürümü
Güncellenme
18.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
2

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

VideoStudio Pro programı Stüdyo Kaltiesinde Videolar Yaratmanızı Mümkün Kılıyor

HD video düzenleme aracı VideoStudio Pro, profesyonel videolar kurgulamanızı ve efektlerle süslemenizi sağlayan bir video düzenleme programıdır. Program DVD ve Blu-ray desteğiyle geliştirilen yeni versiyonuyla stüdyo kalitesinde videolar hazırlamanızı sağlıyor.

Profesyonel olarak dizayn edilmiş hazır temalar ve efektler barındıran VideoStudio Pro programa hakim olmayan kullanıcıların bile en iyi sonucu almasını sağlıyor. Programda düzenlediğiniz videoları ve slide show’ları Blu-ray ve DVD’ye kayıt edip saklamanın yanında Youtube, Vimeo, Facebook, Flickr ve mobil cihazlarda paylaşabilirsiniz. Hazırladığınız videoları AVI, FLV, MP3, AC3 5.1, AVCHD, HD MPEG-2, MPEG-4 ve daha pek çok formatta kayıt edebilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikler

Video Şablonları: Programı satın alanlar RevoStock sitesinde bulunan 500 dolar değerinde profesyonel video şablonlarını kullanabilirler.
Hızlı Kullanım: CPU optimizasyonu sayesinde kaliteli videolar sistemi yavaşlatmadan hazırlanabilir.
VideoStudio Express: Ekspres düzenleme özelliğiyle video klipleri fotoğraf, müzik gibi öğelerle harmanlayabilir ve birkaç dakika içinde profesyonel görünümlü video projeleri hazırlayabilirsiniz.
Pratik Efekt Kullanımı: Videolara farklı efektler ve filtrelemeler uygulamak VideoStudio Pro ile çok kolay. Hazırladığınız videoya yaratıcı jenerikler hazırlayabilir veya tüm videoyu kara kalem çizim efektiyle dönüştürebilirsiniz.
Format Desteği: HDV, AVCHD, Blu-ray Disk ve JVC HD formatlarındaki videolar programa aktarılarak düzenlenebilir.
Çevrimiçi Paylaşım: Youtube, Vimeo, Facebook, Flickr gibi sosyal paylaşım araçlarında bir kaç tıklama ile videonuzu paylaşabilirsiniz.

VideoStudio Pro, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz