Vidiot

Vidiot

Temel Seviye Video Düzenleme İşlemlerinizi Vidiot programı İle Gerçekleştirebilirsiniz Video düzenleme işlemleri gerçekleştirmek için tasarlanmış...

Temel Seviye Video Düzenleme İşlemlerinizi Vidiot programı İle Gerçekleştirebilirsiniz

Video düzenleme işlemleri gerçekleştirmek için tasarlanmış olan Vidiot her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir program. Ücretsiz olarak sunulan Vidiot’u kullanarak temel seviye video düzenleme işlemlerimizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Profesyonel kullanımdan ziyade daha çok amatör kullanıma uygun olan programın temel yetenekleri arasında video kesme, geçiş efektleri ekleme, video opaklığını ayarlama, pozisyon ayarlama gibi işlemler yer alıyor. Bana kalırsa Vidiot özellikle YouTube’da kanal sahibi olan kullanıcılara hitap eden bir program. Kanalınıza yüklediğiniz videoları düzenlemek için çok komplike özelliklere ihtiyaç duymuyorsanız Vidiot işinizi fazlasıyla görecektir.

Programın dikkat çeken yanları arasında kullanıcı dostu arayüzü yer alıyor. Programın sunduğu tüm özellikler sade arayüzde düzenli bir şekilde dağıtılmış. Daha önce birkaç kez bu tarz bir program kullandıysanız Vidiot’u sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Vidiot, temel seviye kullanıcıların bu tarz bir programdan bekleyebilecekleri her özelliği sunuyor. En önemli özelliği de kullanıcıları yormayan arayüz tasarımı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *