VingoPlay

VingoPlay
Dosya Boyutu
48 KB
Kategori
Ses - Görüntü Oynatıcılar
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
16.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
0

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

VingoPlay programı, popüler video izleme platformu YouTube üzerinden izleyip beğendiğiniz videoları istediğiniz zaman indirmenizi sağlayan bir yardımcı bilgisayar programıdır.

Diğer Youtube programları gibi çok fazla özelliğe sahip olmamasına rağmen işini oldukça güzel yapan VingoPlay ile ister güldüğünüz ister eğlendiğiniz isterseniz de korktuğunuz tüm videoları indirebiliyorsunuz. İndirmek istediğiniz videoları indirme işlemleri normal dosya indirme işlemleri tamamen aynıdır ve süreci tamamen monitörünüzden kontrol edebilirsiniz.

Sade bir arayüze sahip olan program üzerinde video indirmek için tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz linkinin linkini kopyalamak. Gerisini program sizin için halledecektir.

Programın en güzel özelliği ise telif hakkı olan videoları tespit ederek indirme işlemi yapmanızı engellemesidir. Bu sayede telif hakkına sahip olan videoları indiremeyerek başınıza herhangi bir sorun gelmesinin önüne geçebilirsiniz. Siz de YouTube’dan istediğiniz videoları indirmek istiyorsanız VingoPlay’i ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

VingoPlay, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz