Vonext Private Lock

Vonext Private Lock
Dosya Boyutu
515 KB
Kategori
Güvenlik
Platform
Win XP / Vista / 7 / 8
Alt kategori
Şifreleme
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
14.04.2014
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
12

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (15 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Vonext_Private_Lock-logoDosya gizleme ve kişisel bilgi güvenliği sağlama konularında yardımcı olması için üretilmiş bir programdır.

Dijital hayatın yaygınlaştığı bu dönemlerde kişisel hesaplarımız, resimlerimiz, videolarımız müziklerimiz gibi bazı dosyaları başkaları ile paylaşmak istemeyebiliriz. Özellikle ortak kullanıcıların olduğu bilgisayarlarda bu risk daha da artmaktadır. Bazı kullanıcılar girmesini istemediğimiz dosyalara girebilir ve kişisel dosyalarımızı karıştırabilir.

Bu türdeki tehditlerden korunmak için kullanabileceğimiz bir yazılım olan Vonext Private Lock bize dosyalarımızı ya da klasörlerimizi gizleme ve bu dosya ve klasörlere yetkisiz erişimi kısıtlama imkanı vermektedir. Dosya yada klosör şifrelemek için yapmanız gereken ilk şey ana bir paralo belirlemek. Bu ana şifreyi yazılımı açmak için kullanıyoruz. Dosyaa ve klasörleri yazılım içerisindeki dosya gezgini aracılığıyla seçebileceğimiz benzeri programın sağ tuşla açılan içerik menüsüne eklediği kısayollarla dosya ya da klasörleri kilitleyebiliyoruz.

Vonext Private Lock ile gizlenen dosyalar yalnızca yazılım arayüzünden görüntülenebilmekte.

Vonext Private Lock, 4.3 out of 5 based on 15 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz