Vpn İndir

Vpn İndir
Dosya Boyutu
5.5M
Kategori
Android
Platform
Android
Alt kategori
Android Uygulamalar
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
21.03.2014
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
125

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (20 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Engellenmiş ve yasaklanmış olan web sitelerine giriş yapabilmeniz ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlayan VPN uygulaması ile tanışmanızı sağlıyoruz.

Android işletim sistemi ile çalışan bir akıllı telefona veya tablete sahipseniz, rahatlıkla kullanabileceğiniz bu VPN uygulaması ile yasaklı sitelere kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

Ülkemizde çok sık olarak yasaklanan ve engellenen youtube, twitter gibi popüler web sitelerine ve diğer tüm erişim engeli bulunan web sitelerine bu uygulama sayesinde rahatlıkla erişebilirsiniz.

Uygulama bize Türkiyeden değil de, farklı bir coğrafi bölgeden IP kazandırıyor ve farklı bir ülke üzerinden twitter, youtube gibi yasaklı sitelere erişim kazanmamızı sağlıyor. Üstelik bunu sadece tek bir dokunuşla yapmamıza olanak sağlayacak kadar basit ve kolay.

VPN`in sağladığı bağlantı ile yaptığınız dosya ve veri transferleride özel olarak şifrelenerek daha güvenli bir internet kullanmamıza olanak tanırken, hackerlara karşıda koruma sunuyor. Ayrıca bu uygulama sayesinde IP adresimizin tespit edilmesinin de önüne geçiyoruz.

VPN Uygulamasına ait QRKodu

vpn indir

Ekran Görüntüsü

vpn-uygulamasi

Vpn İndir, 4.4 out of 5 based on 20 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz