Webcam 7 Free
Webcam 7 Free

Webcam 7 Free

Webcam 7 Free programı, kullanıcıların web kameralarını ve ağ kameralarını takip edebilmeleri için tasarlanmış ücretsiz...

Webcam 7 Free programı, kullanıcıların web kameralarını ve ağ kameralarını takip edebilmeleri için tasarlanmış ücretsiz bir yazılımdır. Web kameraları üzerindeki yayını kaydedebileceğiniz yazılım, aynı zamanda MPEG video formatı için ses kaydını da desteklemektedir.

Webcam XP programı üzerine yazılan yeni bir web kamerası izleme ve kaydetme çözümü olan Webcam 7 Free, FLV formatında kayıtları da desteklemektedir ve kullanıcı arayüzü Webcam XP ile genel olarak aynıdır.

Programın bu noktada en iyi özelliği yüksek kalitede videoları düşük bant genişliğiyle kaydetmenize ve izlemenize olanak sağlayan FLV desteğidir. Bunun dışında MPEG formatında kaydettiğiniz videolar için sağladığı ses kaydı desteği de oldukça kullanışlı bir özelliktir.

PCI ve USB aygıtları, ağ kameraları ve yerel dosyaları da destekleyen Webcam 7 Free, daha birçok kaynak dosya için de destek sunmaktadır.

Yine program içerisinde yer alan zamanlama özelliği sayesinde, istediğiniz zamanlarda otomatik kayda başlama, ekran görüntüsü alma gibi seçenekler de kullanıcılara sunulmaktadır.

Web kamerasını veya ağ kameralarını kullanarak kayıt yapmak isteyen kullanıcılar için oldukça kullanışlı bir program olan Webcam 7 Free’yi tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *