WO Webcam Client

WO Webcam Client
Dosya Boyutu
7.62 MB
Kategori
Çözücüler
Platform
Windows
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
08.03.2015
Dil
İngilizce, Tükçe
İndirilme Sayısı
5

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (4 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

WO Webcam Client programı, Android cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlayarak bir web kamerası gibi kullanmanıza olanak sağlayan kolay kullanımlı, basit, kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Eğer bir web kameranız yoksa ve bilgisayarınız üzerinden sevdiklerinizle görüntülü konuşmalar yapmak istiyorsanız, WO Webcam Client programı yardımıyla sahip olduğunuz Android işletim sistemli akıllı telefonu bir web kamerası olarak kullanabilirsiniz.

WiFi bağlantısı, USB kablo veya Bluetooth bağlantısı yardımıyla akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanıza olanak sağlayan program gerçekten çok yönlü ve kullanışlıdır.

Programı kullanabilmek için akıllı telefonunuz üzerinde de WO Webcam Lite Android uygulamasının yer alması gerekmektedir. Bu sayede mobil uygulamayı çalıştırarak bilgisayarınız ve telefonunuz arasında kolayca bağlantı kurabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunuz varsa ve telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak bir web kamerası olarak kullanmak istiyorsanız WO Webcam Lite adlı programı deneyebilirsiniz.

WO Webcam Client, 4.8 out of 5 based on 4 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz