Free Video Volume Booster

Free Video Volume Booster
Dosya Boyutu
9.08 MB
Kategori
Çözücüler
Alt kategori
Video ve Ses
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
08.03.2015
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
726

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Free Video Volume Booster programı, kullanıcıların bilgisayarları üzerinde bulunan video dosyalarının ses seviyelerini ve ses kalitelerini arttırabilmeleri için tasarlanmış olan ücretsiz ve basit bir yazılımdır.

Kullanımı oldukça basit olan program, aynı zamanda oldukça şık, kaliteli ve modern görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Optimize ederek ses düzeyini arttırmak istediğiniz videoları program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla program içerisine atmanız gerekiyor. Program ne yazık ki sürükle bırak yöntemini desteklememektedir.

Sonrasında ses düzeyi üzerinde yapmak istediğiniz artış miktarını 1 ile 20 desibel arasında yer alan değerlerden seçmeli ve dosyaların kaydedileceği klasörü de belirledikten sonra “Optimize” butonu yardımıyla video dosyasını optimize etme işlemine başlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Çoklu video optimizasyon işlemleri için de destek sunan Free Video Volume Booster ile video dosyalarınızın ses düzeyi ve ses kalitesi her zamankinden çok daha iyi olacak.

Free Video Volume Booster, 5.0 out of 5 based on 3 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz