Euro Truck Simulator 2 (ETS2) Euro Truck Simulator 2 (ETS2) İndir

Euro Truck Simulator 2, kısaca ETS2 olarak bilinen oyunda kamyonunuza yükleyeceğiniz yükleri istenilen uzak mesafedeki noktalara teslim edin.

Boyut: 3.1GB Lisans : Demo
Versiyon: 2 Dil : İngilizce
Platform: Windows 10
Yayımcı: SCS Software Kategori: Kamyon Oyunu
Ekleyen: Kadir Tarih: 4 Kasım 2021

Euro Truck Simulator 2, kısaca ETS2 olarak bilinen oyunda kamyonunuza yükleyeceğiniz yükleri istenilen uzak mesafedeki noktalara teslim edin. Avrupa’yı baştan sonra dolaşarak yolların kralı olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. ETS2 oyununda becerinizi kanıtlayabilir ve hız sınırlarınızı son raddeye kadar zorlayabilirsiniz.

İngiltere, Belçika, Almanya, Hollanda, İtalya, Polonya ve daha bir çok ülkede onlarca şehirde kamyonunuzla gezebilirsiniz. Direksiyon başına geçerek gerçek bir kamyon şoförü olduğunuzu herkese gösterin!

ETS2 Özellikleri

– 60’tan fazla Avrupa ülkesinde bulunan onlarca şehirden bir diğerine çeşitli yükler taşıyabilirsiniz.
– Yüklerinizi teslim etmek için çalışırken aynı zamanda başarılı bir şekilde büyüyen şirketinizi işletebilirsiniz.
– Kendinize ait kamyon filosu kurabilir, garaj satın alabilir, şoför çalışan alabilir ve en yüksek derecede kar yapmak için şirketinizi yönetebilirsiniz.
– Bir çok kamyon ayar seçeneğini kullanarak performans ve görsellik yönünden artırımlar yapabilirsiniz.
– Araçlarınızı modifiye edebilir lamba, koruyucu demir, korna, işaret ışıkları, egzoz ve daha fazla parça yada ekipmanla geliştirebilirsiniz.
– Binlerce km uzunluğunda olan gerçek yol ağları üzerinde araç kullanabilirsiniz.

World Of Trucks

Euro Truck Simulator 2’ye ve SCS Software’in önümüzde ki aşamada gelecek olan kamyonculuk simülasyonlarına ilgi gösteren, dünyanın her yerinden sanal kamyonculara özel World Of Trucks’ta mevcut olan online topluluğa katılabilir ve ETS2’nin ek özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Oyunda seyirde olduğunuz sırada beğendiğiniz ve özel bulduğunuz anları yakalamak ve diğer sanal kamyoncu kişilerle paylaşabilmek adına oyun içerisinde yer alan fotoğraf modunu kullanabilirsiniz.

En çok hoşunuza giden görselleri favori olarak işaretleyebilir ve istediğiniz zaman kolayca bulabilirsiniz.

World of Trucks topluluğunda bulunan kamyon sever dostlarınızla ekran görüntüleri ile alakalı sohbet edebilirsiniz.

Neredeyse her gün güncellenen “Editörün seçimi” kısmında oyun yapımcıları tarafından seçilen en iyi görselleri bulabilirsiniz. Dilerseniz sizde listeye girmek için en iyi ekran görüntüsü almaya çabalayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
scratch indir

Scratch

Kodlama ve programlama alanında önemli gelişmeler yaşanırken kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen farklı uygulamalar bulunmaktadır.

    Değişir| Ücretsiz| iOS / Android

IObit Uninstaller

IOBit sayesinde bilgisayarınızda bulunan programları ve tarayıcınızda bulunan eklentileri kalıntı kalmadan tamamen kaldırabilir ve silebilirsiniz.

    24.8MB| Ücretsiz| Windows

PDFsam Basic

PDF Split and Merge isminde ki bu yazılım ile birden fazla PDF formatında ki dosyalarınızı birleştirerek daha derli toplu bir hale getirebilir veya birleşik olan bir PDF dosyasını parçalara bölebilirsiniz.

    53.9 MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?