TeamViewer indir

TeamViewer indir
Dosya Boyutu
5.79MB
Kategori
Internet
Platform
Win7 / 8 / Vista / XP / 2000
Alt kategori
Uzaktan Yönetim
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
05.01.2017
Dil
Türkçe
İndirilme Sayısı
73

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (26 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

TeamViewer, iki bilgisayar arasındaki uzaktan erişimi ve yönetimi sağlayan gelişmiş bir uzak masaüstü paylaşım programıdır.

TeamViewer kurulu olan bilgisayarınızdan, TeamViewer kurulu olan bir bilgisayara çok kolay bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Dünyanın neresinde olursanız olun TeamViewer programı sayesinde, dünyanın öbür ucunda olan bir yakınınızın bilgisayarına sanki o bilgisayarın başında oturuyormuş gibi bağlanabilir, istediğiniz her şeyi kolayca yapabilirsiniz.

teamviewer

Örneğin Almanyada yaşayan bir akrabanız bilgisayarında ki bir problemden dolayı size danıştı, sizde yardımcı olabilmek için TeamViewer programı sayesinde Türkiyeden o bilgisayara çok basit bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Bu örnekte verdiğimiz gibi Almanyada ki akrabanızın yapması gereken tek şey TeamViewer programını açarak karşısına gelecek olan ID ve Şifre’yi size vermesidir.

Sizde TeamViewer programını açtıktan sonra karşınızda ki ID ve Şifre kısmına bu kişinin verdiği bilgileri girerek ulaşım sağlayacak ve akrabanızın yaşadığı probleme yakınen şahit olacak ve düzelteceksiniz.

Aynı zamanda bu programla o bilgisayara bağlandığınızda karşıda ki kişininde bilgisayarla erişimi kesilmez, sizin yaptıklarınızı an ve an görür.

Program kişisel amaçlı kullanımlar için tamamen ücretsiz olup, ticari olarak kullanılması taktirinde ücretli olarak satın almanız gerekmektedir.

TeamViewer indir, 4.8 out of 5 based on 26 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz