google earth indir Google Earth İndir

Anasayfa » Windows » Araçlar » Yardımcı Araçlar » Google Earth

Teknolojinin en önemli olanaklarından biri olarak öne çıkan uydu görüntüleme ile birlikte birçok farklı aktivite pratik bir şekilde gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Dünyanın farklı yerlerinin uzaydaki uydular üzerinden görüntülenmesini sağlayan özel teknoloji dünya genelinde popüler bir şekilde kullanılıyor.

Boyut: 29.2MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 7.3.3 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Google Kategori: Coğrafi
Ekleyen: Kadir Tarih: 16 Ocak 2021

Teknolojinin en önemli olanaklarından biri olarak öne çıkan uydu görüntüleme ile birlikte birçok farklı aktivite pratik bir şekilde gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Dünyanın farklı yerlerinin uzaydaki uydular üzerinden görüntülenmesini sağlayan özel teknoloji dünya genelinde popüler bir şekilde kullanılıyor. Google Earth yükle ile birlikte dünyanın her yerini havadan görüntülemek ve sokak görünümlerini incelemek mümkün olabilir. Dünyanın farkı açılardan ücretsiz bir şekilde incelenmesine olanak sağlayan araç, farklı cihazlara pratik bir şekilde yüklenebilir.

Gelişmiş ve kullanışlı uygulamayı cihazlarına yüklemek isteyen kullanıcıların tercih edebileceği farklı alternatifler vardır. Hem coğrafya hem de eğlence aracı olarak çok sayıda kullanıcı tarafında kullanılabilecek Google Earth uygulaması ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Farklı bağlantılar üzerinden indirilebilen uygulama çeşitli işletim sistemleri ile ilgili uyumludur. Dünyanın yanı sıra farklı uzay sistemlerini keşfetmek ve gezegenleri incelemek için Google platformunun en gelişmiş yazılımlarından biri olan Google Earth kullanılabilir.

3D teknolojilerin gelişmesiyle birlikte kullanım oranı artan yazılımı tercih etmek isteyen kişiler için güvenli bağlantı adresleri sunulmaya devam ediyor. Uydu görüntüleme yazılımını kullanmak isteyen kişiler, farklı işletim sistemine sahip cihazlara indirme yapabiliyor. Google Earth uygulamasını destekleyen işletim sistemlerinden bazıları şu şekildedir;

• Windows sürümleri,
• Android,
• iOS,
• MAC,

Belirtilen işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan uygulama ile farklı aktiviteleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Google tarafından belirli aralıklarla güncellenen uygulamanın son sürümünü tercih ederek farklı gelişmelerden en kısa süreler içinde haberdar olabilirsiniz.

Google Earth Türkçe Full İndir

Dünya genelinde yoğun olarak kullanılan Google yazılımları arasında yer alan Google Earth, Türkçe dil desteğiyle birlikte ilgi çekiyor. Türkçe ara yüzü ve temasıyla birlikte kullanıcıların rahat bir şekilde kullanabileceği uygulama ile uydular üzerinden dünya ve uzay görüntülenebiliyor. Google Earth Türkçe full indir bağlantıları üzerinden ücretsiz bir şekilde indirme yapılabiliyor. Bilgisayarların yanı sıra tabletlere ve akıllı telefonlara indirilebilecek uygulama ile birlikte dünyayı ve gezegeni ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dünyanın her köşesinin izlenmesine olanak sağlayan uygulamayla birlikte önemli keşifler gerçekleştirmek mümkündür. Sadece tek tıklamalarla ulaşılması zor yerleri görüntülemek için Google Earth Türkçe versiyon kullanılabilir. Türkçe dil desteğiyle birlikte farklı araçları pratik bir şekilde kullanmak mümkündür. Bilgisayarlarda Google Earth programını kullanmak isteyen kişiler, fare yardımıyla istediği gibi hareket edebilmektedir.

Navigasyon teknolojisinin de kullanılabileceği uygulama ile birlikte çeşitli konumlara kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür. Türkçe arama sistemi sayesinde istediğiniz konumu aratarak uydular üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Dünyanın birbirinden farklı yerlerini ücretsiz bir şekilde indirmek için sizler için oluşturulan indirme adreslerinden yararlanabilirsiniz. Türkçe full indir bağlantı adresleri üzerinden uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirerek çalıştırabilirsiniz.

Google Earth Yükle

Dünyada bilgisayar ve akıllı cihaz kullanıcıları tarafından yoğun olarak tercih edilen yazılımlar arasında yer alan Google Earth ile uydular aracılığıyla görüntüleme yapılabilir. Google Earth programını indirmek isteyen kullanıcıların tercih edebileceği çeşitli alternatifler vardır. Google tarafından ücretsiz bir şekilde sunulan uygulamayı tüm cihazlarınıza pratik bir şekilde indirebilirsiniz. Android ve iOS gibi mobil tabanlı işletim sistemlerinin yanı sıra Windows işletim sisteminde de güvenli bir şekilde kullanılabilecek uygulama ücretsizdir.

Dünya, ay, gökyüzü ve Mars gezegenini bir tıklamayla izlemek için tercih edilebilecek uygulamanın grafik özellikleri de ilgi çekmektedir. Özel grafiklerle hazırlanan uygulama içerisinde farklı resimler ve 3D görüntü teknolojisi bulunmaktadır. Google Earth indir ile birlikte sokak görünümü ve navigasyon gibi teknolojileri de kullanmak mümkündür. Siz de uygulamayı kısa süreler içinde indirip yükledikten sonra dünyayı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
skype indir

Skype

Skype, dünya üzerinde çokça kullanılan yazılı ve sesli konuşma programıdır. Konuşmak istediğiniz kişilerin skype kimliğini ekleyerek istediğiniz an görüşebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Win/Android/iOS
display driver uninstaller indir

Display Driver Uninstaller – DDU

Display Driver Uninstaller sisteminizde bulunan ekran kartının sürücüsünü kaldıramadığınız durumlarda veya herhangi bir kalıntı kalmadan ekran kartı sürücüsünü kaldırmak istediğiniz durumlarda yardımınıza koşan bir yazılımdır.

    1.3MB| Ücretsiz| Windows

Simple Sticky Notes

Simple sticky notes, hatırlatma özelliğide olan bir yapışkan not alma uygulamasıdır.

    1.8 MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?