pinterest Pinterest İndir

Anasayfa » Android » Android Uygulamalar » Pinterest

Sosyal medya uygulamalarının yoğun kullanıldığı günümüzde fotoğraf ve video üzerinden paylaşımların yapıldığı Pinterest de öne çıkmaktadır.

Boyut: Değişir Lisans : Ücretsiz
Versiyon: Dil : Türkçe
Platform: Android / iOS
Yayımcı: Pinterest Inc. Kategori: Sosyal Medya
Ekleyen: Kadir Tarih: 24 Kasım 2021

Sosyal medya uygulamalarının yoğun kullanıldığı günümüzde fotoğraf ve video üzerinden paylaşımların yapıldığı Pinterest de öne çıkmaktadır. Görsel paylaşımlarla öne çıkan Pinterest nedir sorusu da gündeme gelmektedir. Pinterest kullanıcılara kendi bilgisayar veya telefonlarında bulunan ya da uygulamadaki resim ve videoları beğenme ve paylaşma imkanı sağlamaktadır. Bununla birlikte Pinterest’te beğendiğiniz yani “Pin” yapmış olduğunuz fotoğraflar kategorilerine göre ayrılmakta ve ilgi alanlarınıza yönelik öneriler sunulmaktadır.

Pinterest resim ve videoları paylaşabileceğiniz gibi saklayabileceğiniz de bir alan olarak karşımıza çıkıyor. Pinlediğiniz fotoğraflar aynı kategorideki fotoğraflarla birlikte sizin duvarınızda görüntülenmekte ve saklanmaktadır. Böylece Pinterest fotoğraf paylaşımının yanı sıra fotoğraf kayıt defteriniz gibi de kullanılmaktadır. Pinterest üzerinden yükleme yapabildiğiniz gibi fotoğraf ve video da indirebilirsiniz.

Pinterest Yükle

Fotoğraf severler için ayrı bir yer tutan Pinterestİnternet tarayıcılarından oldukça kolay bir şekilde görüntülenebilmektedir. Ancak mobil cihazlarımıza Pinterest indir seçeneği ile daha kolay uygulamaya erişmek de mümkündür. PinterestAndroid ve İOS sisemleriyle uyumlu modellere sahiptir. Böylece Google Play Store ve Apple Store üzerinden Pinterest uygulamasını indirebilirsiniz. Pinterest uygulamasına sahip olarak;

• Kendi fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz.
• Beğendiğiniz fotoğrafları pinleyebilirsiniz.
• İlginizi çeken fotoğrafları uygulama panosuna kaydedebilirsiniz.
• Beğendiğiniz fotoğrafları ve videoları indirebilirsiniz.

Pinterest kullanıcıları oldukça farklı zevklere sahip olan geniş bir kitleden oluşmaktadır. Doğa resimlerinden hayvanlar alemine, dekorasyondan modaya, kıyafetlerden ev eşyalarına birçok farklı alanda etkileşim Pinterest ile mümkündür. Bu anlamda oldukça geniş bir paylaşım ağı sunan Pintereste tarayıcılardan girebileceğiniz gibi mobil uygulamalar ile de erişebilirsiniz. Böylece birbirinden şık ve etkileyici fotoğraflar dünyasında yerinizi alabilirsiniz.

Son dönemlerin en çok kullanılan fotoğraf ve video paylaşma ortamı olan Pinterest içeriklerinin kalitesi de gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle Pinterest videoları gündemde kendinden sıklıkla söz ettirmektedir. Bundan dolayı Pinterest video indir özelliği sıklıkla kullanılmaktadır. Bu işlem için tarayıcılar üzerinden indirmenin yanı sıra;
• Cam Studio
• VidMate
• AVD İndirme Yöneticisi
• Savey
• aTubeCatcher
• Kastor Downloader
• GihosoftTubeGet gibi uygulamalar da kullanılmaktadır.

Tarayıcılar üzerinden Pinterest video indirme işlemi için öncelikleindirilecek Pin Video açılmalıdır. İçeriğe sağ tıklayarak açılan pencereden İncele seçilmelidir. Bunun ardından yeni bir sekmede Pin Video dosyasının kodları görüntülenecektir. Bu sayfadan videoyu indirmek istediğiniz …mp4 gibi formatı seçmeniz gerekmektedir. MP4 dosyası videonun linkini içinde barındırmaktadır. Video linkine sağ tıklayarak yeni sekmede açmalısınız. Sonrasında videoyu indirebilirsiniz.

Görüleceği üzere Google, Opera ve Mozilla gibi internet tarayıcılarından Pinterest Video indirme işlemi biraz uzun ve karmaşık görünmektedir. Ancak Pinterest Videoları indirme programlarından biri üzerinden kolayca bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Pin video linkini kopyalarak uygulamaların ilgili alanına yapıştırdığınıza videonuz kolayca indirilecektir.

Pinterest Giriş

Görsel paylaşımlarının en önemli adresi olan ve gün geçtikçe daha çok kullanıcı ile daha büyük kitlelere ulaşan Pintereste Web üzerinden giriş yapılabilmektedir. Bununla birlikte Android ve İOS cihazlara uyumlu uygulamaları da bulunmaktadır. Pintereste giriş yapabilmek için mail adresinizle birlikte şifre belirleyerek kaydolabileceğiniz gibi Google ve Facebook adresleriniz ile de devam edebilirsiniz.

Görüleceği üzere ister WEB tarayıcısı isterseniz Android veya İOS cihazlarınızla Pinterest uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Pinterest giriş yaptıktan sonra size yüzlerce kategoride milyonlarca fotoğraf ve video sunacaktır. Sizde bu görsel şölende yerinizi almak için Pinterest uygulamasında yerinizi alabilirsiniz. Böylece ister ev dekorasyonu, isterseniz kombin seçimi gibi hayat kurtaran konularda Pinterestten yardım alabilirsiniz. Ayrıca doğa manzaraları, tatil mekanları ve hayvanlar alemi gibi görüntülerle ile gününüzü renklendirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar

Microsoft .NET Framework

Microsoft .NET Framework, son çıkan yeni yazılımların ihtiyaç duyduğu bir programdır.

    48.1 MB| Ücretsiz| Windows

Andy

Andy, android işletim sistemi ile çalışan mobil cihazlarımıza kurabildiğimiz oyunları ve uygulamaları bilgisayarımız üzerinde de çalıştırmamızı sağlar.

    854.5 MB| Ücretsiz| Windows
google translate indir

Google Translate Android

Google'ın çeviri sistemi olan Google Translate için hazırlanmış olan android, ios ve web uygulamasıdır.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android/iOS

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?