supper zill Supper Zill İndir

Supper Zill programı, okul veya dershaneler için kullanılan bir zil programıdır. Zil programını indirerek kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirilebilmektedir.

Boyut: 22.4MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 1.6 Dil : Türkçe
Platform: Windows 10
Yayımcı: Hasan Yunus Ateş Kategori: Çeşitli
Ekleyen: Kadir Tarih: 2 Kasım 2021

Supper Zill İndir – Ücretsiz Okul Zili Programı
Supper Zill programı, okul veya dershaneler için kullanılan bir zil programıdır. Zil programını indirerek kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirilebilmektedir. Ücretsiz Supper Zill programı sayesinde ders aralarını belirleyebilir ve otomatik olarak zil çalınmasını sağlayabilirsiniz.

Okul zili programları arasında Supper Zill programı kullanımı en kolay ve güvenilir olanıdır. Programı indirip kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Supper Zill otomatik bir şekilde sorunsuzca zil çalmaktadır. Okul veya dershaneler için kolay ve güvenli bir zil programı arıyorsanız Supper Zill programını güvenle indirebilirsiniz.

Ücretsiz Okul Zili Programı Supper Zill

Sorunsuz ve kolay bir şekilde çalışan okul zil programı Supper Zill ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Otomatik bir şekilde çalıştığı için kolaylıkla kullanılabilir. Supper Zill, zil çalmazken de istenmeyen seslerin çıkmasını önlemektedir. Bunun yanı sıra Windows seslerini de okulu zili çalınırken otomatik olarak kapatır. Okul içerisinde teneffüslerde müzik yayını yapabilmek özelliğine de sahiptir.

Okul zili programı olan Supper Zill programının zil sesi çalmasının yanında birden fazla özelliği de bulunmaktadır. Okul zili dışında otomatik olarak İstiklal Marşı, siren sesi veya saygı duruşu gibi sesleri de çalmaktadır. Okul veya dershane içerisinde anons yapabilmek içinde zil sesi sonunda anons yapabilmek özelliğine de sahiptir. Sadece okul programı için değil aynı zamanda hafta sonu olan kurslar için de özel programı bulunur. Her ses veya melodi için ayrı ses seviyesi özelliği de bulunmaktadır.

Supper Zill Programı

Ücretsiz Supper Zill programı indirerek okul veya dershane içerisinde zil sesi çalabilirsiniz. Supper Zill programını indirdikten sonra kurulumunu gerçekleştirerek otomatik bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Yukarı da yer alan Supper Zill indir butonuna tıklayarak programı indirmeye başlayabilirsiniz. Programı indirdikten sonra size yönlendirilen seçeneklere tıklayarak programın kurulumunu basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra Supper Zill programını otomatik bir şekilde kullanabilirsiniz. Supper Zill programı otomatik bir şekilde çalışmaktadır.
Supper Zill İndir butonuna tıklayıp karşınıza çıkan seçeneğe çift tıkladıktan sonra kurulum otomatik olarak başlayacak ve indirme işlemi tamamlandıktan sonra da otomatik olarak kullanmaya başlayacaksınız.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
n11 indir

N11 Android Uygulaması

Alışverişin uğurlu adresi n11.com Android uygulaması ile modadan elektroniğe binlerce Mağazaya ve milyonlarca ürüne anında ulaşın. Üstelik uygulamaya özel kampanya ve indirim fırsatlarıyla…

    38MB| Ücretsiz| Android/iOS

Timberbird

TimberBird dünyaca fenomen olmuş ve çok kullanıcıya sahip olmuş olan FlappyBird oyununun benzeridir.

    Ücretsiz| Android
utorrent indir

uTorrent

uTorrent, dünya üzerinde en çok kullanılan ücretsiz ve Türkçe torrent indirme programıdır.

    Ücretsiz| Windows/Android

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?