supper zill Supper Zill İndir

Anasayfa » Windows » Araçlar » Yardımcı Araçlar » Supper Zill

Supper Zill programı, okul veya dershaneler için kullanılan bir zil programıdır. Zil programını indirerek kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirilebilmektedir.

Boyut: 22.4MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 1.6 Dil : Türkçe
Platform: Windows 10
Yayımcı: Hasan Yunus Ateş Kategori: Çeşitli
Ekleyen: Kadir Tarih: 2 Kasım 2021

Supper Zill İndir – Ücretsiz Okul Zili Programı
Supper Zill programı, okul veya dershaneler için kullanılan bir zil programıdır. Zil programını indirerek kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirilebilmektedir. Ücretsiz Supper Zill programı sayesinde ders aralarını belirleyebilir ve otomatik olarak zil çalınmasını sağlayabilirsiniz.

Okul zili programları arasında Supper Zill programı kullanımı en kolay ve güvenilir olanıdır. Programı indirip kurulumunu gerçekleştirdikten sonra Supper Zill otomatik bir şekilde sorunsuzca zil çalmaktadır. Okul veya dershaneler için kolay ve güvenli bir zil programı arıyorsanız Supper Zill programını güvenle indirebilirsiniz.

Ücretsiz Okul Zili Programı Supper Zill

Sorunsuz ve kolay bir şekilde çalışan okul zil programı Supper Zill ücretsiz bir şekilde indirilebilmektedir. Otomatik bir şekilde çalıştığı için kolaylıkla kullanılabilir. Supper Zill, zil çalmazken de istenmeyen seslerin çıkmasını önlemektedir. Bunun yanı sıra Windows seslerini de okulu zili çalınırken otomatik olarak kapatır. Okul içerisinde teneffüslerde müzik yayını yapabilmek özelliğine de sahiptir.

Okul zili programı olan Supper Zill programının zil sesi çalmasının yanında birden fazla özelliği de bulunmaktadır. Okul zili dışında otomatik olarak İstiklal Marşı, siren sesi veya saygı duruşu gibi sesleri de çalmaktadır. Okul veya dershane içerisinde anons yapabilmek içinde zil sesi sonunda anons yapabilmek özelliğine de sahiptir. Sadece okul programı için değil aynı zamanda hafta sonu olan kurslar için de özel programı bulunur. Her ses veya melodi için ayrı ses seviyesi özelliği de bulunmaktadır.

Supper Zill Programı

Ücretsiz Supper Zill programı indirerek okul veya dershane içerisinde zil sesi çalabilirsiniz. Supper Zill programını indirdikten sonra kurulumunu gerçekleştirerek otomatik bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Yukarı da yer alan Supper Zill indir butonuna tıklayarak programı indirmeye başlayabilirsiniz. Programı indirdikten sonra size yönlendirilen seçeneklere tıklayarak programın kurulumunu basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra Supper Zill programını otomatik bir şekilde kullanabilirsiniz. Supper Zill programı otomatik bir şekilde çalışmaktadır.
Supper Zill İndir butonuna tıklayıp karşınıza çıkan seçeneğe çift tıkladıktan sonra kurulum otomatik olarak başlayacak ve indirme işlemi tamamlandıktan sonra da otomatik olarak kullanmaya başlayacaksınız.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar

Viber

Bu uygulama sayesinde dünyada ki 200 milyondan fazla viber kullanıcısı ile internete bağlı cihazınız ile mesajlaşabilir, sesli olarak arayabilir, videolu mesaj gönderebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Win/Android/iOS

AgingBooth

Yaşlanınca nasıl görüneceğimiz mutlaka herkesin merak ettiği birşey olsa gerek. İşte bu AgingBooth uygulaması seçtiğimiz fotoğrafı yaşlandırarak, bizim nasıl görüneceğimizi bazı filtreler koyarak gerçekleştirmekte.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz / Reklamlı| Android/iOS
unlocker indir

Unlocker

Unlocker, silinemeyen dosyaları kolayca silmenize yarayan bir programdır. Yazılımı dilerseniz türkçe olarak kullanabilirsiniz.

    111KB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?