whatsapp indir Whatsapp Messenger İndir

Anasayfa » Windows » İnternet » Chat Sohbet » Whatsapp Messenger

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp Android, iOS ve Windows üzerinde kullanmanıza olanak tanımaktadır.

Boyut: Cihaza Göre Değişir Lisans : Ücretsiz
Versiyon: Dil : Türkçe
Platform: Windows/Android/iOS
Yayımcı: Facebook INC Kategori: Sohbet
Ekleyen: Kadir Tarih: 1 Ağustos 2023

WhatsApp, cep telefonu ve tablet gibi akıllı cihazlarda yada bilgisayarınızda sizin numaranız ve kişi listeniz ile entegreli olarak çalışan bir mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp uygulaması ile telefon rehberinizdeki WhatsApp kullanıcıları ile anlık olarak mesajlaşabilir, resim, video, belge veya ses paylaşımı yapabilir yada sesli ve görüntülü şekilde konuşabilirsiniz.

Yıllardır sürekli olan geliştirilmekte olan WhatsApp uygulamasına her geçen gün yeni özellikler gelmektedir.

Dilerseniz bir kaç kişi ile grup oluşturabilir, konferans şeklinde sohbet edebilirsiniz. WhatsApp’da oturum kapat, oturum aç veya arkadaş ekle gibi tefarruatlar yoktur. Rehberinizde kayıtlı olan tüm WhatsApp kullanıcılarını listenizde anında gösterir ve sohbet imkanı sunar. Ayrıca sesli ve görüntülü konuşmanın dışında hikayem özelliği ile anlık fotoğraflarınızı paylaşmanıza da olank tanımaktadır.

Önceleri ilk yılın ardından ücretlendirileceği yönünde mesajlar olsa da, WhatsApp cihazlarınıza artık ücretsiz kurulur ve asla ücret talep etmez.

Mobil internet veya Wireless ile internete bağlı olduğunuz her an ve her yerde sınırsız bir şekilde yüzlerce arkadaşınızla sohbetin tadını çıkarın.

WhatsApp İndir

WhatsApp uygulaması sadece telefonlarımıza değil artık mac yada windows farketmeksizin bilgisayarlarımıza da kurulabilmektedir. Özellikle iş gereği sürekli olan WhatsApp kullanan kişiler bilgisayara kuracakları WhatsApp uygulaması ile çok rahat bir şekilde görüşmeler sağlayabiliyor. WhatsApp Web üzerinden de kullanılabilen uygulamanın PC versiyonu kurulduğu taktirde çok daha kolay kullanılabildiği gibi işlevselliği de artış göstermektedir.

Son güncelleme: 01.08.2023

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar

BullZip PDF Printer

BullZip PDF Printer, Bilgisayarınız üzerinden çıktı aldığınız gibi, pdf dosya oluşturmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır.

    40.7 MB| Ücretsiz| Windows
EncryptOnClick

EncryptOnClick

EncryptOnClick dosya ve klasör şifreleme programıdır. Basit bir kullanımı olan program ile dosyalarınızı kolayca şifreleyebilirsiniz.

    2.5MB| Ücretsiz| Windows
fatih kalem indir

Fatih Kalem

Fatih kalem, Fatih projesi kapsamında geliştirilen akıllı tahtaları yönetmek için kullanılan programdır. Bu program sayesinde tahtaya yazı yazabilir, şekil çizebilir ve işaretlemeler yapabilirsiniz.

    51.9MB| Ücretsiz| Windows

Yorumlar (24 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?