whatsapp indir Whatsapp Messenger İndir

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp Android, iOS ve Windows üzerinde kullanmanıza olanak tanımaktadır.

Boyut: Cihaza Göre Değişir Lisans : Ücretsiz
Versiyon: Dil : Türkçe
Platform: Windows/Android/iOS
Yayımcı: Facebook INC Kategori: Sohbet
Ekleyen: Kadir Tarih: 26 Nisan 2024

WhatsApp, cep telefonu ve tablet gibi akıllı cihazlarda yada bilgisayarınızda sizin numaranız ve kişi listeniz ile entegreli olarak çalışan bir mesajlaşma uygulamasıdır.

LisansÜcretsiz
YayıncıMeta, Inc. WhatsApp Inc.

WhatsApp uygulaması ile telefon rehberinizdeki WhatsApp kullanıcıları ile anlık olarak mesajlaşabilir, resim, video, belge veya ses paylaşımı yapabilir yada sesli ve görüntülü şekilde konuşabilirsiniz.

Yıllardır sürekli olan geliştirilmekte olan WhatsApp uygulamasına her geçen gün yeni özellikler gelmektedir.

Dilerseniz bir kaç kişi ile grup oluşturabilir, konferans şeklinde sohbet edebilirsiniz. WhatsApp’da oturum kapat, oturum aç veya arkadaş ekle gibi tefarruatlar yoktur. Rehberinizde kayıtlı olan tüm WhatsApp kullanıcılarını listenizde anında gösterir ve sohbet imkanı sunar. Ayrıca sesli ve görüntülü konuşmanın dışında hikayem özelliği ile anlık fotoğraflarınızı paylaşmanıza da olank tanımaktadır.

Önceleri ilk yılın ardından ücretlendirileceği yönünde mesajlar olsa da, WhatsApp cihazlarınıza artık ücretsiz kurulur ve asla ücret talep etmez.

Mobil internet veya Wireless ile internete bağlı olduğunuz her an ve her yerde sınırsız bir şekilde yüzlerce arkadaşınızla sohbetin tadını çıkarın.

WhatsApp İndir

WhatsApp uygulaması sadece telefonlarımıza değil artık mac yada windows farketmeksizin bilgisayarlarımıza da kurulabilmektedir. Özellikle iş gereği sürekli olan WhatsApp kullanan kişiler bilgisayara kuracakları WhatsApp uygulaması ile çok rahat bir şekilde görüşmeler sağlayabiliyor. WhatsApp Web üzerinden de kullanılabilen uygulamanın PC versiyonu kurulduğu taktirde çok daha kolay kullanılabildiği gibi işlevselliği de artış göstermektedir.

WhatsApp Özellikleri Nelerdir?

WhatsApp – Basit ve Güvenceli İletişim: Yakınlarınızla bedava mesajlaşma olanağını yakalayın. WhatsApp, mesajlarınızı göndermek için cihazınızın internetini kullanır, böylelikle ekstra mesajlaşma masraflarından kaçınmış olursunuz.

Grup İletişimi – Değerli Bağlantılarınızla Bir Araya Gelin: Önem verdiğiniz gruplarla, ailenizle ya da arkadaşlarınızla kolayca haberleşin. Grup mesajlaşmasıyla aynı anda 256 kişiye kadar görsel, metin veya video paylaşımı yapabilirsiniz. Grup ayarlarınızı kişiselleştirin: isim koyun, bildirimleri düzenleyin veya sessize alın.

WhatsApp Web & Masaüstü – Konuşmaya Her Yerden Devam: Masaüstü ve web uygulamasıyla, sohbetlerinizi bilgisayarınızda da sürdürebilirsiniz. İster masaüstü uygulamamızı indirin, ister web sitemiz üzerinden giriş yapın.

WhatsApp Sesli ve Video Aramaları – Sınırsız İletişimin Keyfini Sürün: Ücretsiz sesli aramalarla, uzakta olan sevdiklerinizle bile bağlantıda kalabilirsiniz. Daha samimi bir iletişim için video aramalarıyla yüz yüze görüşebilirsiniz.

Tam Koruma ile Şifreleme: WhatsApp’ın gelişmiş şifreleme özellikleri sayesinde mesajlarınız ve aramalarınız tamamen korunur. Bu şifrelemeyi sadece siz ve sohbet ettiğiniz kişi çözebilir, üçüncü bir taraf (hatta WhatsApp bile) erişemez.

Görsel Paylaşım – Anılarınızı Paylaşın: Anlık fotoğraf ve video gönderimleriniz için WhatsApp’ı kullanabilirsiniz. Özel anlarınızı hızla paylaşabilirsiniz, bağlantı hızınız ne olursa olsun.

Sesli Notlar – Düşüncelerinizi Sesinizle Aktarın: Tek bir tıklama ile sesli not bırakabilir, kısa selam vermekten uzun anılarınıza kadar her şeyi kaydedebilirsiniz.

Dökümanlar – Dosya Gönderimi Artık Daha Basit: Ekstra e-posta veya dosya paylaşım uygulamalarıyla uğraşmadan belgelerinizi paylaşın. 100 MB’a kadar dosya gönderimine izin veriyoruz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
skype indir

Skype

Skype, dünya üzerinde çokça kullanılan yazılı ve sesli konuşma programıdır. Konuşmak istediğiniz kişilerin skype kimliğini ekleyerek istediğiniz an görüşebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Win/Android/iOS
bandicam indir

Bandicam

Bandicam programı sayesinde ekranınızın videosunu alabilir. Oyun, ders ya da yardım videoları gibi içerikler üretebilirsiniz.

    21.4MB| Deneme| Windows

VMware Player

WMware player, kullanmakta olduğunuz işletim sistemini bozmadan , sanal bir bilgisayar oluşturmanıza olanak vermektedir.

    138.5 MB| Deneme| Windows

Yorumlar (24 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?