Zoom İndir

Zoom, yüz milyonlarca kullanıcıya hizmet sunan bir online toplantı platformudur. Uzaktan eğitimin uygulanmaya başlamasıyla, Zoom programı günümüzde çok daha fazla kullanıcıya ulaşmış bulunmaktadır.

Boyut: 12.6MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 5.2.2 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Zoom Kategori: Uzaktan Toplantı
Ekleyen: Kadir Tarih: 3 Kasım 2021

Zoom, yüz milyonlarca kullanıcıya hizmet sunan bir online toplantı platformudur. Uzaktan eğitimin uygulanmaya başlamasıyla, Zoom programı günümüzde çok daha fazla kullanıcıya ulaşmış bulunmaktadır. Hem mobil cihazlara hem de bilgisayarlara indirebileceğiniz bu program sayesinde diğer kullanıcılarla toplantılar düzenleyebilir, sesli ve görüntülü olarak grup sohbeti yapabilirsiniz.

Zoom uygulamasında, 100 kişiye kadar olan 40 dakikalık toplantılar ücretsizdir. Fakat daha uzun süreli toplantılar düzenlemek istiyorsanız uygulamaya 14,99 dolar ücret ödemeniz gerekmektedir. Zoom canlı ders için bazı üniversiteler ile anlaşma yaparak öğrencilerin ücret ödemeden bu uygulamadan yararlanmasını sağlamaktadır. Aşağıda bu programı hem mobil cihazlarınızda hem de bilgisayarlarınızda nasıl kullanacağınız detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Mobil Cihazlarda Zoom ile Toplantıya Katılma Adımları

Zoom meeting uygulamasını mobil cihazlarınızda da kullanmanız mümkündür. Uygulamayı mobil cihazınıza indirdikten sonra toplantılara katılabilmek için yapmanız gereken bazı işlemler vardır.  Mobil cihazınızda Zoom ile toplantılara nasıl katılacağınız aşağıda adım adım açıklanmıştır.

 • Uygulamayı başlattığınızda karşınıza gelen ekrandan Join a Meeting yazan butona tıklayınız.
 • Meeting ID yazan bölüme toplantı ID’sini yazmanız gerekmektedir.
 • Telefonunuzun adının yazdığı bölüme kendi isminizi yazınız.
 • Ardından Join yazan butona tıklayarak toplantıya katılabilirsiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra biraz beklerseniz toplantı yöneticisi sizi toplantıya alacaktır. Ayrıca uygulamayı ilk açtığınız anda karşınıza gelen ekranda yer alan kaydolma seçeneği ile Zoom cloud meetings uygulamasına kaydolabilir ve profilinizi düzenleyerek toplantılara katılabilirsiniz.

Bilgisayarlarda Zoom ile Toplantıya Katılma Adımları

Zoom, bilgisayarlar için de kullanılabilir bir programdır. Zoom indir bilgisayar seçeneği ile sizler de bilgisayarlarınız ile uzaktan eğitimlere katılabilir ve iş arkadaşlarınızla toplantılar yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Zoom ile toplantılara nasıl katılabileceğiniz aşağıda adım adım anlatılmıştır.

 • Bilgisayarınıza indirdiğiniz Zoom programını açınız.
 • Karşınıza gelen ekranda yer alan Join a Meeting butonuna tıklayınız.
 • Toplantı ID’sini ilgili bölüme yazınız.
 • Daha sonra isminizi de yazarak alt kısımda yer alan gerekli ayarlamaları da yapıp Join seçeneğine tıklayınız.

Bu işlemlerin ardından toplantı yöneticisi tarafından kabul edilmek için beklemeniz gerekmektedir. Toplantı yöneticisi sizi en kısa sürede toplantıya alacaktır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar

Google Play Store (APK)

Google Play Store (Play Market APK), android kullanıcılarının uygulama ve oyunlara ulaşıp akıllı telefonlarına yüklemelerini sağlayan android mağazasıdır.

  20.6MB| Ücretsiz| Android

GuitarTuna

Android tabanlı cihazlar için hazırlanmış olan GuitarTuna isimli uygulama kullanmakta olduğunuz Enstrümanınızı akort etmenizi sağlamaktadır.

  Cihaza Göre Değişir| Uygulama içi satın alma içeriyor| Android/iOS
google earth indir

Google Earth

Teknolojinin en önemli olanaklarından biri olarak öne çıkan uydu görüntüleme ile birlikte birçok farklı aktivite pratik bir şekilde gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Dünyanın farklı yerlerinin uzaydaki uydular üzerinden görüntülenmesini sağlayan özel teknoloji dünya genelinde popüler bir şekilde kullanılıyor.

  29.2MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?