Zoom İndir

Anasayfa » Windows » Araçlar » Zoom

Zoom, yüz milyonlarca kullanıcıya hizmet sunan bir online toplantı platformudur. Uzaktan eğitimin uygulanmaya başlamasıyla, Zoom programı günümüzde çok daha fazla kullanıcıya ulaşmış bulunmaktadır.

Boyut: 12.6MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 5.2.2 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Zoom Kategori: Uzaktan Toplantı
Ekleyen: Kadir Tarih: 3 Kasım 2021

Zoom, yüz milyonlarca kullanıcıya hizmet sunan bir online toplantı platformudur. Uzaktan eğitimin uygulanmaya başlamasıyla, Zoom programı günümüzde çok daha fazla kullanıcıya ulaşmış bulunmaktadır. Hem mobil cihazlara hem de bilgisayarlara indirebileceğiniz bu program sayesinde diğer kullanıcılarla toplantılar düzenleyebilir, sesli ve görüntülü olarak grup sohbeti yapabilirsiniz.

Zoom uygulamasında, 100 kişiye kadar olan 40 dakikalık toplantılar ücretsizdir. Fakat daha uzun süreli toplantılar düzenlemek istiyorsanız uygulamaya 14,99 dolar ücret ödemeniz gerekmektedir. Zoom canlı ders için bazı üniversiteler ile anlaşma yaparak öğrencilerin ücret ödemeden bu uygulamadan yararlanmasını sağlamaktadır. Aşağıda bu programı hem mobil cihazlarınızda hem de bilgisayarlarınızda nasıl kullanacağınız detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Mobil Cihazlarda Zoom ile Toplantıya Katılma Adımları

Zoom meeting uygulamasını mobil cihazlarınızda da kullanmanız mümkündür. Uygulamayı mobil cihazınıza indirdikten sonra toplantılara katılabilmek için yapmanız gereken bazı işlemler vardır.  Mobil cihazınızda Zoom ile toplantılara nasıl katılacağınız aşağıda adım adım açıklanmıştır.

 • Uygulamayı başlattığınızda karşınıza gelen ekrandan Join a Meeting yazan butona tıklayınız.
 • Meeting ID yazan bölüme toplantı ID’sini yazmanız gerekmektedir.
 • Telefonunuzun adının yazdığı bölüme kendi isminizi yazınız.
 • Ardından Join yazan butona tıklayarak toplantıya katılabilirsiniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra biraz beklerseniz toplantı yöneticisi sizi toplantıya alacaktır. Ayrıca uygulamayı ilk açtığınız anda karşınıza gelen ekranda yer alan kaydolma seçeneği ile Zoom cloud meetings uygulamasına kaydolabilir ve profilinizi düzenleyerek toplantılara katılabilirsiniz.

Bilgisayarlarda Zoom ile Toplantıya Katılma Adımları

Zoom, bilgisayarlar için de kullanılabilir bir programdır. Zoom indir bilgisayar seçeneği ile sizler de bilgisayarlarınız ile uzaktan eğitimlere katılabilir ve iş arkadaşlarınızla toplantılar yapabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Zoom ile toplantılara nasıl katılabileceğiniz aşağıda adım adım anlatılmıştır.

 • Bilgisayarınıza indirdiğiniz Zoom programını açınız.
 • Karşınıza gelen ekranda yer alan Join a Meeting butonuna tıklayınız.
 • Toplantı ID’sini ilgili bölüme yazınız.
 • Daha sonra isminizi de yazarak alt kısımda yer alan gerekli ayarlamaları da yapıp Join seçeneğine tıklayınız.

Bu işlemlerin ardından toplantı yöneticisi tarafından kabul edilmek için beklemeniz gerekmektedir. Toplantı yöneticisi sizi en kısa sürede toplantıya alacaktır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
password safe indir

Password Safe

Password Safe tüm kişisel bilgilerinizi veya parolalarınızı şifreli ve güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

  11.6MB| Ücretsiz| Windows

Personel Avans Maaş Takip Programı

İşletmecisi olduğunuz iş yerinde çalışan personellerinize verdiğiniz avans ya da maaşları takip altında tutabilmeniz için yardımınıza koşan bir yazılım olan personel avans maaş takip programı.

  604KB| Ücretsiz| Windows

Microsoft .NET Framework

Microsoft .NET Framework, son çıkan yeni yazılımların ihtiyaç duyduğu bir programdır.

  48.1 MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?