bandicam indir Bandicam İndir

Bandicam programı sayesinde ekranınızın videosunu alabilir. Oyun, ders ya da yardım videoları gibi içerikler üretebilirsiniz.

Boyut: 21.4MB Lisans : Deneme
Versiyon: 5.0.1.1799 Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Bandisoft Kategori: Ekran Videosu Alma
Ekleyen: Kadir Tarih: 25 Ocak 2021

Günümüzde yayıncılık ve video paylaşımı gibi alanların önem kazanmasıyla birlikte kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen yazılımlar bulunmaktadır. Farklı özelliklere sahip yazılımlarla birlikte video kaydetmek ve canlı yayınlar gerçekleştirmek mümkündür. Bandicam indir ile birlikte bilgisayarlardaki görüntüler canlı olarak kaydedilebilir. Oyun, film ve klip gibi içeriklerin oluşturulması için detaylı bir şekilde kullanılabilecek uygulama ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Programın deneme sürümünü ücretsiz bir şekilde kullanmak isteyen kişiler için farklı bağlantı adresleri bulunmaktadır.

Deneme sürümünün yanı sıra full sürüm indirme yöntemleri de bulunmaktadır. Bandicam isimli video kayıt programında farklı işlemler yapmak mümkündür. Bandisoft firmasına ait olan video kayıt programıyla birlikte farklı boyut ve kalitelerde video kayıtları gerçekleştirmek mümkündür. Youtube, Facebook ve Instagram gibi sosyal paylaşım platformlarında yapılabilecek video paylaşımları için özel kayıtlar oluşturmak için Bandicam programı tercih edilebilir. Uygulamanın kullanılması için gerekli olan farklı sistem gereksinimleri bulunmaktadır.

Video kayıt alanında en çok tercih edilen yazılımlardan biri olan Bandicam, farklı özellikleriyle öne çıkmaktadır. Ekran kaydının rahat ve ücretsiz bir şekilde yapılmasına olanak sağlayan programın sitemizde paylaşılan sürümü deneme sürümüdür. Programın deneme sürümünün kullanılmasıyla birlikte ekran kayıtlarının belirli bölümlerinde programın ismi yer alacaktır.

Oyun videolarının ve ekran görüntülerinin kaydedilmesi için kullanılabilecek bandicam programıyla ilgili önemli noktalar vardır.

Bandicam kaydet ile birlikte birçok işlem yapılabilir. Programı kullanan kişiler, istedikleri araçları kullanarak farklı kayıt işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilir.

Open GL ve DirectX gibi yazılım desteklerine sahip olan program ile yüksek kalitelerdeki ekran kayıtlarını oluşturmak mümkündür.

Bandicam programıyla yapılan video kayıt işlemlerinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Hem video kaydı hem de ekran görüntülüsü yakalama gibi işlemlerin gerçekleştirilebileceği program, üst düzey özellikleri sayesinde kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Programın avantajlı özelliklerinden biri de Türkçe dil desteğinin bulunmasıdır. Türkçe ara yüzü sayesinde farklı araçları kolay bir şekilde kullanarak istediğiniz video içeriklerini oluşturabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar

Trojan Remover

Bilgisayarımıza isteğimiz dışında tamamen art niyetli sebepler doğrultusunda giriş yapan ve internet korsanları tarafından sistemimizin kontrol edilmesini..

    13.6MB| Deneme| Windows

Maxthon

Maxthon, pek bilinmesede sekme özelliğini getiren ilk tarayıcıdır. Kullanım rahatlığı için tasarlanmış ve eğlenceli bir sörf sağlamaktadır.

    63.4MB| Ücretsiz| Windows

Viber

Bu uygulama sayesinde dünyada ki 200 milyondan fazla viber kullanıcısı ile internete bağlı cihazınız ile mesajlaşabilir, sesli olarak arayabilir, videolu mesaj gönderebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Win/Android/iOS

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?