Dubsmash İndir

Boyut: Lisans :
Versiyon: Dil :
Platform:
Yayımcı: Kategori:
Ekleyen: Kadir Tarih: 23 Kasım 2018

Dubsmash, kullanıcıların ünlü şarkılar, sözler, film replikleri ve diğer ses klipleri üzerine kendi videolarını çekip senkronize ettikleri bir mobil uygulamadır. Kullanıcılar bu kısa videoları (dub’lar) oluşturduktan sonra onları Dubsmash platformunda veya diğer sosyal medya platformlarında paylaşabilirler.

Dubsmash’in ana özellikleri:

Geniş Ses Kütüphanesi: Uygulama, kullanıcılara binlerce popüler ses klibi sunar.
Kendi Sesinizi Ekleyin: Kullanıcılar, kendi ses kayıtlarını da ekleyerek özelleştirilmiş dub’lar oluşturabilir.
Video Düzenleme Özellikleri: Filtreler, metinler, etiketler gibi video düzenleme özellikleriyle dub’ları özelleştirebilirsiniz.
Sosyal Paylaşım: Oluşturulan videoları doğrudan uygulama üzerinden veya diğer sosyal medya platformlarına yükleyerek paylaşabilirsiniz.
Dubsmash, 2014’te Almanya’da Roland Grenke, Daniel Taschik ve Jonas Drüppel tarafından kuruldu. Başlangıçta sadece bir video mesajlaşma uygulaması olarak hizmet veren Dubsmash, zamanla sosyal bir video platformuna dönüştü. Özellikle gençler arasında popüler hale geldi ve birçok viral trende ilham kaynağı oldu. 2020’nin sonunda, sosyal video platformu olan Reddit, Dubsmash’i satın aldığını açıkladı.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar

Unity Web Player

Unity Web Player, sık sık flash oyun sitelerinde karşımıza gelen 3d grafiklere sahip oyunları oynayabilmemiz imkan sağlayan ücretsiz bir oyun oynatıcısıdır.

    1 MB| Ücretsiz| Windows

FlashGet

FlashGet dünyada en fazla miktarda kullanılan, lider ve hızlı bir indirme (download) yöneticisidir.

    7.7 MB| Ücretsiz| Windows
filezilla indir

Filezilla

Filezilla Yükle - Ücretsiz bir FTP programı olan filezilla ile uzak sunucunuza bağlanabilir web dosyalarınızı düzenleyebilir, indirebilir veya yükleyebilirsiniz.

    7.5MB| Ücretsiz| Windows

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?