Wireshark İndir

Wireshark İndir
Dosya Boyutu
22.48 MB
Kategori
Ağ Programları
Platform
Windows
Alt kategori
Araçlar
Lisans
Ücretsiz
Güncellenme
29.11.2014
Dil
İngilizce
İndirilme Sayısı
31

Puanlama:

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.6/5 (16 votes cast)
PROGRAM İNDİR

PROGRAM İNDİRİLİYOR...

İndirme 10 saniye sonra başlayacak.

Wireshark, dünya çapında standart olarak kabul edilen, ağ üzerindeki veri paketlerini (TCP/UDP) yakalama ve network protokol çözümleme işlevi olan bir ağ izleme programıdır.

Wireshark, 1998 yılında başlatılmış olan bir projenin devamı niteliğindedir. Programın geliştirilmesi esnasında; dünyanın dört bir yanından yüzlerce program geliştiricisi bu programın yapılmasına yardımcı olmuştur ve hala sürekli aktif olarak geliştirilmeye devam edilmektedir. Wireshark, farklı programlar ya da farklı aygıtlar tarafından yakalanmış (capture) network trafik dosyalarını açabilmektedir.

Programın desteklediği dosya formatları arasında; tcpdump (libpcap), Catapult DCT2000, Cisco Secure IDS iplog, Microsoft Network Monitor, NAI Sniffer (sıkıştırılmış ve sıkıştırılmamış), Sniffer Pro ve NetXray, Network Instruments Observer, Novell LANalyzer, RADCOM WAN/LAN Analyzer, Sgho miti/Finisar Surveyor, Tektronix K12xx, Visual Networks Visual UpTime ve WildPackets EtherPeek/TokenPeek/AiroPe gibi formatlar bulunmaktadır.

Wireshark programının Windows (32 Bit /64 Bit) ve Mac OSX sürümünlerini indirebilirsiniz.

Wireshark İndir, 3.6 out of 5 based on 16 ratings
Ekleyen:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz