valorant indir Valorant İndir

Valorant, LoL yapımcısı Riot Games tarafından geliştirilen bir free-to-play oyundur. Birinci şahıs nişancı oyunu olan Valorant, diğer oyuncularla savaş meydanında bir rekabete girmenizi sağlamaktadır.

Boyut: 65.90MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: Dil :
Platform: Windows
Yayımcı: Riot Games Kategori: Oyun
Ekleyen: Kadir Tarih: 13 Kasım 2021

Valorant, LoL yapımcısı Riot Games tarafından geliştirilen bir free-to-play oyundur. Birinci şahıs nişancı oyunu olan Valorant, diğer oyuncularla savaş meydanında bir rekabete girmenizi sağlamaktadır. Valorant indirme sayısı ise sık sık sorulmaktadır. Valorant aylık 15 milyon oyuncu tarafından oynanmaktadır.

İlk kez 2 haziran 2020 yılında piyasaya sürülen Valorant, kısa sürede büyük oyuncu kitlesi yakaladı. Bunun nedeni ise arkasında Riot Games gibi adından söz ettiren bir yapımcının olmasıdır. En popüler taktik nişancı oyunlardan biri olan Valorant, bilgisayarlar için geliştirilmiştir. Telefonlar için de geleceğinin müjdesini veren Riot Games yetkilileri, henüz Valorant mobile sürümünü piyasaya sürmemiştir. Riot Games tarafından yapılan duyuruları takip ederek bu sürümün ne zaman çıkacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Valorant İçin Minimum Sistem Gereksinimleri Nedir?

Bilgisayarınızda Valorant oynayabilmeniz için sisteminizin bazı gereksinimleri yerine getiriyor olması gerekmektedir. Valorant minimum sistem gereksinimleri aşağıda belirtilmiştir.

 • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üstü
 • İşlemci: Intel Core 2
 • Bellek: 4 GB
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R5 200 veya Intel HD Graphics 4000
 • Ekran Kartı Belleği: 1 GB VRAM

Bilgisayarınızla donma ve kasma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmadan Valorant oynayabilmeniz için sisteminizin minimum bu özelliklere sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde oyundan alacağınız zevk ciddi oranda düşecek ve oyun içerisindeki başarınız da olumsuz yönde etkilenecektir.

Valorant Nasıl Oynanır?

Valorant indirme işleminin ardından oyunu oynamak isteyen oyuncular, Valorant nasıl oynanır sorusunu yöneltmektedirler. Oyunu oynamadan önce yapmanız gereken ilk şey Valorant hesap açma işlemini gerçekleştirmektir. Valorant hesabınızı açtıktan sonra oyuna giriş yapmalısınız.

Valorant, 5’er kişilik gruplar tarafından oynanmaktadır. Oyuna başlamadan önce seçtiğiniz ajanın özel yeteneklerine ve kullandığı silahlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz ajan ne kadar iyi yeteneklere sahip olursa, oyunda başarılı olma şansınız da o kadar artacaktır.

Oyun başladıktan sonra önceden belirlenen tur sayısına göre turlar düzenlenerek karşı takımı yok etmeniz beklenir. Oyunun modları arasında; Derecesiz, Spike’a Hücum, Ölüm Maçı ve Rekabete Dayalı maç vardır. İstediğiniz modun bulunduğu maça girmeniz mümkündür.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
skype indir

Skype

Skype, dünya üzerinde çokça kullanılan yazılı ve sesli konuşma programıdır. Konuşmak istediğiniz kişilerin skype kimliğini ekleyerek istediğiniz an görüşebilirsiniz.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Win/Android/iOS

Trojan Remover

Bilgisayarımıza isteğimiz dışında tamamen art niyetli sebepler doğrultusunda giriş yapan ve internet korsanları tarafından sistemimizin kontrol edilmesini..

  13.6MB| Deneme| Windows

Kaave – Falcı Balcı Uygulaması

Güzel bir Türk kahvesi keyfinin ardından, kahve falı baktırmak özellikle hanımların en hoşlandıkları faaliyetlerden biridir. Fakat her ortamda fal bakmayı bilen birini bulabilmek mümkün olmamaktadır.. Bu eksikliği tamamlamak maksadıyla android ve ios işletim sistemli cihazlarda kullanabileceğimiz Falcı Bacı Uygulaması hazırlanmış bulunmakta.

  68MB| Ücretsiz| Android/iOS

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?