Xpadder indir Xpadder İndir

Xpadder, bilgisayarda oyun oynamak için kullanılan bir yazılımdır. Bu program, oyunlarda klavye ve fare işlevselliği olan ancak gamepad desteği olmayan oyunları, bir gamepad/joystick ile oynamanızı sağlar.

Boyut: 26.1MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 5.3 Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: Xpadder Kategori:
Ekleyen: Kadir Tarih: 29 Eylül 2023

Xpadder, bilgisayarda oyun oynamak için kullanılan bir yazılımdır. Bu program, oyunlarda klavye ve fare işlevselliği olan ancak gamepad desteği olmayan oyunları, bir gamepad/joystick ile oynamanızı sağlar. Temel olarak, Xpadder klavye tuşlarına ve fare hareketlerine gamepad düğmeleri ve çubuklarını eşler. Bu sayede, özellikle eski oyunlar olmak üzere gamepad desteği olmayan oyunları bir gamepad ile oynamanızı sağlar.

Xpadder’ın Öne Çıkan Özellikleri

Esneklik: Her türlü gamepad, joystick veya direksiyon setini destekler.

Özelleştirilebilirlik: Her düğmeye veya analog çubuğa istediğiniz klavye tuşu veya fare hareketini atayabilirsiniz.

Profiller: Oyun başına farklı ayar profilleri oluşturabilir ve hızlıca aralarında geçiş yapabilirsiniz.

Multiplayer Desteği: Birden fazla gamepad için aynı anda ayar yapma olanağı sunar, böylece arkadaşlarınızla aynı bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Windows Uyumluluğu: Windows’un eski ve yeni sürümleriyle uyumlu olarak çalışır.

Özellikle eski PC oyunlarıyla uyumsuzluk sorunları yaşanabilir. Ancak Xpadder gibi araçlar, bu oyunları modern gamepadlerle oynamak için harika bir çözüm sunar. Bu, kullanıcıların favori oyunlarına yeni bir yaşam ve rahatlık katar.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar

Microsoft Excel Viewer

Microsoft Excel Viewer, bilgisayarınızda mevcut bulunan dosyalarınızı , microsoft office excel programı olmasa dair görüntülemenizi ve açma yazılımıdır.

    37.6MB| Ücretsiz| Windows

Temple Run

Temple Run, karşınıza çıkacak olan engellere karşı koyup hayatınızı devam ettirebilmek için sürekli koşmanız gereken harika bir macera oyunudur.

    43MB| Ücretsiz| Android/iOS
dracula indir

Dracula Virüs Temizleyici

Dracula, gerçek zamanlı koruma sağlamayan ancak istediğiniz zaman çalıştırarak virüs taraması yapabileceğiniz bir anti-virüs programıdır.

    27KB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?