Xpadder indir Xpadder İndir

Xpadder, bilgisayarda oyun oynamak için kullanılan bir yazılımdır. Bu program, oyunlarda klavye ve fare işlevselliği olan ancak gamepad desteği olmayan oyunları, bir gamepad/joystick ile oynamanızı sağlar.

Boyut: 26.1MB Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 5.3 Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: Xpadder Kategori:
Ekleyen: Kadir Tarih: 29 Eylül 2023

Xpadder, bilgisayarda oyun oynamak için kullanılan bir yazılımdır. Bu program, oyunlarda klavye ve fare işlevselliği olan ancak gamepad desteği olmayan oyunları, bir gamepad/joystick ile oynamanızı sağlar. Temel olarak, Xpadder klavye tuşlarına ve fare hareketlerine gamepad düğmeleri ve çubuklarını eşler. Bu sayede, özellikle eski oyunlar olmak üzere gamepad desteği olmayan oyunları bir gamepad ile oynamanızı sağlar.

Xpadder’ın Öne Çıkan Özellikleri

Esneklik: Her türlü gamepad, joystick veya direksiyon setini destekler.

Özelleştirilebilirlik: Her düğmeye veya analog çubuğa istediğiniz klavye tuşu veya fare hareketini atayabilirsiniz.

Profiller: Oyun başına farklı ayar profilleri oluşturabilir ve hızlıca aralarında geçiş yapabilirsiniz.

Multiplayer Desteği: Birden fazla gamepad için aynı anda ayar yapma olanağı sunar, böylece arkadaşlarınızla aynı bilgisayarda oynayabilirsiniz.

Windows Uyumluluğu: Windows’un eski ve yeni sürümleriyle uyumlu olarak çalışır.

Özellikle eski PC oyunlarıyla uyumsuzluk sorunları yaşanabilir. Ancak Xpadder gibi araçlar, bu oyunları modern gamepadlerle oynamak için harika bir çözüm sunar. Bu, kullanıcıların favori oyunlarına yeni bir yaşam ve rahatlık katar.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
okul zili programı

Okul Zili Programı

Okul Zili Programı ile teneffüslerde ve ders saatlerinde okul, dershane, kurs gibi yerlerde kullanabileceğiniz okul zil programları listelenmektedir. Okulların dışında işyerleri içinde mola ve işbaşı gibi zamanlarını planlayabilir ve zil olarak ekleyebilirsiniz. Okul zili programı oldukça kolay kullanımları ile işlevsel bir yapıya sahiptir.

fatih kalem indir

Fatih Kalem

Fatih kalem, Fatih projesi kapsamında geliştirilen akıllı tahtaları yönetmek için kullanılan programdır. Bu program sayesinde tahtaya yazı yazabilir, şekil çizebilir ve işaretlemeler yapabilirsiniz.

    51.9MB| Ücretsiz| Windows

iTools

iTools programı ile, iOS işletim sistemini kullanmakta olan iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınızda ki tüm dosyaları hızlı ve kolayca yönetebilirsiniz.

    501KB| Deneme| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?