okul zili programı Okul Zili Programı

Ekleyen: Kadir Tarih: 22 Aralık 2021

Okul zili programı ile okul, dershane, işyeri gibi bir çok yerde mola yada ders zamanının geldiğini zil ile uyarabilirsiniz. Okul zili programı bilgisayar ortamında çalışan bir program olup aynı zamanda zamanını kendiniz belirleyebilirsiniz. Ders zamanlarının kaç dakika olacağını, teneffüs zamanlarının kaç dakika olacağını ve hangi müziğin çalacağına kadar kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Okul zili programları çok değişik seçenekler ile karşınıza çıkabilmektedir. Bazılarında öğretmenlere özel ziller sunarak öğretmenlerin görev yerlerine Okul zili programları çok değişik seçenekler ile karşınıza çıkabilmektedir. Bazılarında öğretmenlere özel ziller sunarak öğretmenlerin görev yerlerine geçmesini ya da molaya çıkmasını sağlayabilir, öğrenciler için ayrı programlayarak öğrencilerin molaya çıkmasını veya ders zamanının geldiğini zil ile uyarabilirsiniz.

Okul Zili Programı Nasıl Kurulur

Okul zili programı bilgisayarınıza kurabileceğiniz bir program olup programa göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak çoğu zil programları Windows xp, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 gibi işletim sistemleri ile uyumlu çalışabilmektedir.

Ayrıca bilgisayarınızda Windows Media Player yüklü olmalıdır. Eğer Windows media player yüklü değilse işletim sisteminize göre aşağıdaki linkten Windows Media Player yükleyebilirsiniz.
Windows Media Player : https://support.microsoft.com/tr-tr/windows/windows-media-player-%C4%B1-edinin-81718e0d-cfce-25b1-aee3-94596b658287

En az bir adet anfi bağlı olmalıdır. Anfi ile bilgisayar arasında ses aktarım kablosu bağlanmış olmalı ve sesin anfiden gelip gelmediği program kurulmadan önce kontrol etmelisiniz. Bilgisayarınızdan bir müzik parçasını yada ses dosyasını açarak kontrol sağlayıp sesin anfiden gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Eğer bir sorun yoksa programı kullandığınızda da büyük bir ihtimalle sorun çıkarmayacaktır. Bu programa göre değişiklik gösterebilir.

Okul zil programı için aşağıdaki zil programlarını inceleyebilirsiniz.

Katibim Okul Zili Programı Anfili

Katibim okul zili programı bilgisayarınıza yüklediğinizde anfi ile belirlediğiniz okul zilini çalabilir. Öğretmen ve öğrencilere ayrı ayrı okul zili seçeneği sunar. Öğretmenler için farklı zil öğrenciler için farklı zil kullanabilirsiniz.

Ayrıca katibim okul zili programı içerisinde yer alan anonsları mevcuttur. Örneğin “iyi dersler çocuklar” , “sevgili öğrenciler ders başlamak üzere” gibi öğrencilere anons yapılabilir yada öğretmenler için “tüm öğretmenlerimize iyi dersler” şeklinde otomatik anons yapabilirsiniz.

Katibim okul zili programının 50 adet melodisi mevcuttur. Kısaca katibim programının özellikleri aşağıdaki gibidir.

 • Melodi ayarları ile öğrenci ve öğretmenlerin giriş zillerinin seçimi, yine aynı şekilde çıkış zillerinin seçimi ayrı ayrı yapılabilir.
 • Öğrenci ve öğretmenlerin derslere giriş zilinden sonra anons ekleyebilirsiniz.
 • Zaman ayarı kısmından zil ve anonsların zamanını rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.
 • Müzik listesi ile öğrenciler molaya çıktığında öğrencilere eğitici mesajları dinletebilirsiniz. Örneğin “Sevgili öğrenciler derslere girmeden önce ellerimizi en az 20 saniye su ve sabunla yıkayarak ellerinizdeki tüm virüslerden temizleyebilirsiniz” gibi.
 • Güç kontrolü kısmından anfiye giden sesleri ayarlayabilir ve istenmeyen seslerin anfiye gitmesini engelleyebilirsiniz.
 • Zamanlanmış görevler kısmı ile ders giriş çıkış zilinin dışında kalabilecek toplantı zili, etkinlik zili gibi ayarlamaları yapabilirsiniz.

 • Elle kontrol seçeneğinde giriş çıkış zillerinin yanı sıra istiklal marşı ve alarm gibi zilleri elle ayarlayıp çalabilirsiniz.
 • Minimum görünüm kısmından zil programını mimum görünüme çekebilir ve üst kısımda kayan yazıdan kaçıncı derste olduklarını görebilirsiniz.

Katibim Okul Zili Programı : https://www.mercanyazilim.com/katibim/Katibim_Okul_Zili.zip

Bu yazımızda : Katibim Okul Zili, Katibim Okul Zili Programı, Katibim Okul Zili Crack, Katibim Okul Zili İndir, Katibim Okul Zili Programı Download, Okul Zili Programı İndir, Okul Zili Programı Download, Okul Zili Programları, Katibim Okul Zili Nasıl Kullanılır, Katibim Okul Zili Programı Kurulumu gibi kelimeler geçmektedir.

Katibim zil programı crack yapılmadan demo sürüm ile kullanılabilmektedir. Crack yapmak için katibim okul zili programını tam sürüm ile kullanmalısınız.

Yılsoft Okul Zili Programı

Yılsoft okul zil programı diğer zil programları gibi teneffüs, ders, mesai bitimi, yemek molası gibi birçok farklı şekillerde kullanabileceğiniz bir zil programıdır.

Yılsoft okul zili kullanıcılarına ücretsiz şekilde sunulmaktadır. Herhangi bir kısıtlama olmadan okul zili programını ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Okul zili kategorisinde birçok zil programı mevcut olmasına rağmen genelde bu programlar lisanslı olduğu için ücret talep edilmektedir. Ancak Yılsoft okul zili programı ücretsiz sürümü ile diğer programlar arasından sıyrılıp önplana çıkmaktadır.

Bu ve daha fazla zil programlarını program indir sitesinden indirebilir ve arzu ettiğiniz zaman dilimlerinde çalmasını sağlayabilirsiniz

Yılsoft Okul Zilinin bazı özellikleri aşağıdaki gibidir.

 • Ders girişlerine ve çıkışlarına ait zil seçebilmektesiniz.
 • Haftanın 7 günü dilediğiniz zaman dilimine zil ayarlamanıza olanak tanır.
 • Bilgisayarınızda yüklü olan istediğiniz müzik veya melodiyi zil olarak tanımlayabilirsiniz.
 • Ders öncesi veya sonrasına anons yükleyerek öğrencilere iyi dersler diyebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz ve ayarladığınız zili diğer günlere kopyalayarak hergün için tekrardan uğraşmazsınız. Tek bir ayar yapar diğer günlere aynısını kopyalayabilirsiniz.

Bu yazımızda ; Yılsoft Okul Zili Programı, Yılsoft Okul Zili Programı İndir, Yılsoft Okul Zili Programı Download, Yılsoft Okul Zili, Ücretsiz Okul Zili Programı, Anonslu Okul Zili Programı, Yılsoft Okul Zili Programı Kurulumu gibi kelimeler kullanılmıştır.

Yılsoft okul zil programı sizin için yeterli gelmiyorsa dilerseniz başka programları tercih edebilirsiniz.

Yılsoft Okul Zili Programı : https://yilsoft.net/download/YilsoftZilSetup.rar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?