sketch up indir SketchUp Make İndir

Sketchup Make indir ile birlikte 3D grafikler oluşturmak mümkündür. Dünya genelinde en çok tercih edilen tasarım araçları arasında yer alan Sketchup Make web tabanladır.

Boyut: 111.2M Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 17.2.2555 Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: Trimble Navigation Ltd. Kategori: Grafik
Ekleyen: Kadir Tarih: 25 Kasım 2021

Grafik ve tasarım alanında kullanılabilecek birçok yazılım bulunmaktadır. Günümüzde grafik teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte özel olarak üretilen farklı programlar vardır. Sketchup Make indir ile birlikte 3D grafikler oluşturmak mümkündür. Dünya genelinde en çok tercih edilen tasarım araçları arasında yer alan Sketchup Make web tabanladır. 3D tasarım programını hem acemi hem de profesyonel kullanıcılar ücretsiz bir şekilde kullanabilir. Resim, desen ve model gibi grafik oluşturma işlemleri için tercih edilebilecek uygulamada birçok araç bulunmaktadır.

Güvenli ve ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek araçlarla birlikte birçok grafik projesi oluşturulabilir. Şablon seçeneğinin fazla olmasıyla birlikte yaratıcı görsellerin oluşturulması sağlanabilir. Profesyonel kullanıma uygun araçlarla geliştirilen uygulamanın full sürümünü de indirmek mümkündür. Eğitim amacıyla da tercih edilen bilgisayar yazılımının farklı özellikleri vardır. Yazılımın tüm özelliklerini keşfetmek ve özel görseller oluşturmak için indirme bağlantılarını tercih edebilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra güvenli bir şekilde yükleyebilirsiniz.

SketchUp Make Online

Günümüzde en güçlü 3D tasarım yazılımlarından biri olan Sketchup Make, farklı amaçlar için tercih edilebilir. Ücretsiz ve pratik bir şekilde kullanılabildiği için oldukça avantajlı olan yazılımlara birlikte birçok içeriği özel olarak oluşturmak mümkündür. Kullanımının kolay olması ve şablon sayısının fazlalığı nedeniyle tercih edilen yazılım internet üzerinden online olarak da kullanılabilir. Sketchup Make online platformu üzerinden kaliteli ve gelişmiş 3D tasarımlar gerçekleştirmek mümkündür. Uygulamada yer alan ayarlar ve şablonlar bölümünde kullanıcıların ihtiyaç duyabileceği birçok detay bulunmaktadır.

Bir dönemler Google Sketchup ismiyle de bilinen 3D modelleme yazılımıyla birlikte birçok işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Kullanımının pratik olması ve kolay bir şekilde indirilmesiyle öne çıkan yazılımla yapılabilecek birçok işlem vardır. Sketchup Make uygulamasıyla gerçekleştirilebilecek işlemler şu şekildedir;

• 3D baskı ve tasarım,
• Gelişmiş video oyunları tasarlama,
• Mobilya tasarlama,
• İç ve dış tasarım,
• Model çizimi,

Belirtilen işlemlerin yanı sıra farklı alanlardaki projelerin oluşturulması ve çizim yapılması için tercih edilebilecek uygulama bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar için öne çıkmaktadır. Profesyonel alanda çalışan meslek grupları için de öne çıkan uygulama ücretsiz bir şekilde kullanılabilir.

SketchUp Make Türkçe İndir

3D tasarım ve proje söz konusu olduğunda öne çıkan bilgisayar yazılımları arasında yer alan Sketchup Make, Türkçe olarak da kullanılabilir. Programın Türkçe versiyonunu yüklemek isteyen kullanıcılar için bağlantı adresleri paylaşılmıştır. Sketchup Make Türkçe indir işlemiyle birlikte programı daha rahat ve kapsamlı bir şekilde kullanmak mümkündür. Ayarlar ve şablon bölümündeki tüm detaylara hakim olmak isteyen kullanıcılar, Türkçe sürümünü ücretsiz ve güvenli bir şekilde yükleyebilir.

Hem 2D hem de 3D modellerin oluşturulması için kullanılabilecek yazılımla birlikte görsel düzenleme işlemi de yapılabilir. Mimarlık alanının farklı bölümlerinde profesyonel bir şekilde kullanılabilecek yazılımla birlikte video oyunu tasarlamak da mümkündür. İşlevsel ve güvenli olan uygulamanın Türkçe sürümünü indirip yükleyebilirsiniz.

SketchUp Make Ücretsiz İndir

Farklı seviyelerdeki kullanıcılara hitap eden tasarım programları arasında yer alan Sketchup Make ücretsiz bir şekilde yüklenebilir. Grafik yazılımları alanında öne çıkan program kullanışlı olduğu için çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Programı bilgisayarına yüklemek isteyen kullanıcılar için farklı alternatifler vardır. Windows işletiminin yanı sıra farklı sistemler de uyumlu bir şekilde çalışan uygulamayı ücret ödemeden yüklemek mümkündür.

3D tasarımlar oluşturmak için özel araçların eklendiği güncel sürüm, kullanıcılarla paylaşılmıştır. Sketchup Make ücretsiz indir bağlantıları üzerinden programı güvenli bir şekilde indirdikten sonra yükleme işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Farklı özelliklere sahip bilgisayarlarda güçlü bir şekilde çalışan uygulama ile birlikte kendinize özgün modellerinizi kolay bir şekilde oluşturup ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar

Google Play Store (APK)

Google Play Store (Play Market APK), android kullanıcılarının uygulama ve oyunlara ulaşıp akıllı telefonlarına yüklemelerini sağlayan android mağazasıdır.

    20.6MB| Ücretsiz| Android

Trojan Remover

Bilgisayarımıza isteğimiz dışında tamamen art niyetli sebepler doğrultusunda giriş yapan ve internet korsanları tarafından sistemimizin kontrol edilmesini..

    13.6MB| Deneme| Windows

TunnelBear VPN

TunnelBear, Android tabanlı mobil cihazınız ile internet üzerinde rahat bir şekilde gezmek ve yasaklı sitelerede iz bırakmadan sörf yapmak isteyenler için hazırlanmış bir uygulamadır.

    130.9MB| Ücretsiz| Windows/Android/iOS

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?